Güney Koreli ünlü k-pop grubu olan BTS'nin popüler üyelerinden olan J-Hope, günlük beslenme ve spor rutinini paylaştı. Her gün belli saatlerini dans egzersizlerine ayırdığını belirten J-Hope, bunun dışında plank ve mekik gibi egzersizlerini de yaptığını a

Dünyaca ünlü Güney Koreli K-pop grubu olan BTS, bu yıl gerçekleştirilen Grammy Ödülleri'yle bir kez daha gündeme gelmişti. Geceden ödülsüz ayrılan ünlü müzik grubu BTS'nin hayranları Twitter'dan ödül törenini hedefine alan paylaşımlar yapmıştı. BTS hayranları, Grammy ödüllerini dağıtan kurulun bağımsız olmadığını öne sürmüştü. "En iyi pop-grup performansı" dalında Dynamite adlı şarkısıyla yarışan BTS, hüsrana uğramıştı. Bu alandaki ödül Ariana Grande ile Lady Gaga'nın düet şarkısı "Rain on Me" olmuştu. Durumla ilgili açıklama yapan BTS üyeleri, bu yıl daha çok çalışacaklarını ve gelecek yıllarda kesinlikle Grammy ödülü alacaklarına dair hayranlarına söz verdi.

Dans egzersizlerine en az 1 saat ayırıyor!

Grammy faciası sonrası çalışmalarına devam eden BTS grubunun sevilen üyelerinden olan 27 yaşındaki J-Hope, nasıl fit ve sağlıklı kaldığını anlattı. Grubun şarkılarını yazan, sahnede şarkı söyleyip dans ederek yeteneklerini sergileyen J-Hope'un aynı zamanda ağır bir spor rutini olduğunu ortaya çıktı. Görünüşüne ve sağlığına büyük önem veren J-Hope, her günün belli bölümlerini dans egzersizlerine ayırdığını söyledi. Bu egzersizlerin hem profesyonel kariyeri için önemli olduğunu kaydeden J-Hope, bunun aynı zamanda bir hobi olduğunu sözlerine ekledi.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Beslenme programında hangi yiyecekler var?

Grubun bütün üyelerinin her gün yaklaşık 1-2 saat dans egzersizi yaptığını aktaran J-Hope, büyük konserler öncesinde dans egzersizlerine ayırdıkları sürenin de arttığını belirtti. Dans egzersizlerinin yanında plank, squat (çömelme) ve mekik gibi hareketleri de spor rutinine eklediğini aktaran J-Hope, beslenme düzenini de buna göre ayarladığını kaydetti. 27 yaşındaki ünlü şarkıcı sebze, balık, tavuk ve yulafla beslenerek sağlıklı kaldığını vurguladı. 

Öte yandan BTS grubunun plak şirketi olan HYBE'dan gelen açıklama hayranları heyecanlandırdı. Gelen açıklamaya göre mayıs ayında müze açacak olan şirket, bu turlarda hayranların BTS ve diğer müzik gruplarıyla ilgili daha fazla bilgi alabileceğini bildirdi. Tam adı Bangtan Boys olan BTS grubu 2013 yılında kuruldu. Toplam 7 kişiden oluşan grubun üyeleri J-Hope, RM, Jin, Jimin, V, Jungkook ve Suga'dır.