Bankalar, maaş hesabı olan müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Sağladıkları kolaylıklarla birlikte ihtiyaç kredinizi hızlı şekilde çekebiliyorsunuz. Çalışmakta olan pek çok vatandaş artık burayı tercih etmeye başladı. İşte müşterilerine yüksek kredi ve düşük faizli ödeme kolaylığı sağlayan bankaya dair bilgi...

Pek çok bankanın müşterilerine kolaylık sağladığını bilmekteyiz. Ancak maaş hesabınız bu bankada ise alacağınız kredi hem yüksek hem de düşük faizli olacaktır. Böylelikle ödeme zamanlarında sıkıntı çekmeyeceksiniz. Anlık olarak nakit ihtiyacına sıkıştıysanız maaş hesabınızın olduğu bankaya müracaat etmeniz önerilir. Çünkü size özel düşük faizli kredi verilecektir. 

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

0,97 Faiz Oranlı Kredi

QNB Finansbank, 0,97 faiz oranlı kredi için çalışmalara başladı. Verdiği düşük faizli kredi neticesinde başvuruların sayısı da ona göre artıyor. Bankanın kredi kampanyasındaki son tarih de merak edildi. Kampanyaya bir an önce katılmak isterseniz ne yapmanız gerektiğinden söz edelim.

45 bin TL Kredi Fırsatı!

QNB Finansbank'ta 45 bin TL'lik kredi için başvuruda bulunmalısınız. Üstelik 36 ay vade ile ödeyeceğiniz için rahatlıkla ödeme planınızı ayarlayabilirsiniz. Vade sayısını ayarlama konusunda bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finasnbank kredi başvurusu için TC Kimlik No yazarak 5030'a SMS atabilirsiniz. SMS yolu ile kısa süre içerisinde kredi başvurunuz için yanıt verilecektir. Finansbank'ın bu tarz avantajlar sağlaması müşterileri açısından çok önemli. Şubeye gelme derdi olmadan kredi başvurusu yapılabiliyor. 

Kredi Notuna Dikkat Edin!

Kredi notunuzun 177 ve üstü olmasına dikkat etmelisiniz. Düşük kredi notuna sahip olan müşterilerin kredi çekme olasılığı da düşmektedir. QNB Finansbank kaliteli ise rahatlıkla kredi çekebilmek ve 45 bin TL'lik ihtiyaç kredisi için başlıca şartlar bunlardır.