Renault Clio, Kia Picanto, Opel Vectra, Peugeot, Hyundai Accent modelleri vatandaşları zorlamadan araba sahibi yapıyor. Bu arabalar 110 bin TL ile 130 bin TL arasında satılıyor!

Otomobil çeşitlerine ilgi her zaman yoğun olmuştur. Genel olarak otomobil piyasalarında ikinci el otomobillerde tercih edilir. Günümüzde yaşanan dünya geneli ekonomik durum otomobil piyasasında oldukça etkili olmuştur. Piyasaların anlık değişimler ile günümüzde de ikinci el otomobillere de zam geliyor. Sürekli olarak ikinci el otomobil sektörü artış halinde oluyor. Günümüzde de ileriye yönelik yatırım için sıklıkla ikinci el otomobiller tercih edilir. Genel olarak ikinci el otomobillerin fiyatları çeşitli durumlar etkiler. Günümüzde 110 bin TL ile 130 bin TL arasında yer alan ikinci el otomobiller geleceğe yatırım amaçlı tercih edilir. Özelliklede sürekli artış halinde olan ikinci el otomobiller için pek çok kişi daha uygun almak istiyor. Bu yüzden de genellikle en kısa zamanda ikinci el otomobillerde satın alma işlemlerinin tamamlanması gerekir.

Gözden kaçırmayın

Türkiye Değil Ama Kolombiya Cumhurbaşkanı "Atatürk'ün Yolundan Gidiyoruz" Dedi! Sözleri Sonrası "Tokat Attı" Denildi... Türkiye Değil Ama Kolombiya Cumhurbaşkanı "Atatürk'ün Yolundan Gidiyoruz" Dedi! Sözleri Sonrası "Tokat Attı" Denildi...

Borsa Durumu İkinci El Otomobil Dünyasını Etkiliyor

Yaşanan pandemi süreci borsada sürekli olarak hareketliliklerinin yaşanmasına neden oluyor. Özelliklede son yıllarda borsalarda ani hareketlilikler ikinci el piyasalarında da ani fiyat artışlarına neden oluyor. Günümüzde ikinci el otomobil almak isteyenler genel olarak borsa durumlarına göre hareket ediyor. Yaşanan anlık değişimler ile ikinci el otomobillerde zarar edilme riski artıyor.

110 Bin TL İle 130 Bin TL Arasında Yer Alan Otomobiller

Günümüzde otomobillerin fiyatların düzenli olarak sıklıkla artığı için genel olarak bakıldığında fiyat rakamları sunulur. Özelliklede yatırım amaçlı ikinci el otomobil düşünenler için otomobillerde fiyat aralıkları ön planda bulunur. Genel olarak 110 bin TL ile 130 bin TL arasında yer alan ikinci el otomobillerden birkaçı şunlardır;

-          Renault Clio 2004 model 1.4

-          Kia Picanto 1.1 2007 model

-          Opel Vectra 2.0 2001 model

-          Peugeot 307 2004 model

-          Hyundai Accent 1.5 2005 model

Sıklıkla değişen otomobil fiyatları için net bir rakam sunmak zor oluyor. Günümüzde 110 bin TL ile 130 bin TL arasında yer alan otomobil çeşitlerinde değişimler sıklıkla yaşanır.