Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız hikayesi ile ilgi uyandırdı. Reyting rekorları beklenen dizsi ilk gün reytingleri ile istenileni alamasa da adından söz ettirmeyi başardı.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız hikayesi ile ilgi uyandırdı. Reyting rekorları beklenen dizsi ilk gün reytingleri ile istenileni alamasa da adından söz ettirmeyi başardı. Peki Camdaki Kız'ın hikayesi nedir? Camdaki Kız kitabının özeti merak edildi. Camdaki Kız Nalan'ın hikayesi ne? Camdaki Kız Feri'nin travması ne?

Burcu Biricik'in başrolünde yer aldığı Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterinin annesi Feride'nin travması ne? Feride neden Nalan'a işkence ediyor? Nalan'a neden korse giydiriyor? Feride tecavüze mi uğradı? Nalan tecavüz çocuğu mu? Nalan'ın gerçek babası kim?

Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ile Perşembe akşamı seyirci ile buluştu. Karakterler ile ilgi odağı olan dizide Feride ve Nalan'ın ilişkisi Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye ile Hasibe'yi hatırlattı. Feride'nin Nalan'a ahlak baskısı yapması hatta üst üste korse giydirmesi izleyenleri şok uğrattı.

Peki Feride'nin travması ne?Camdaki Kız dizisinin ilk bölümünde Feride'nin travmasına dair ipucu verildi. Nalan'ın babası Feride'ye "Bırak artık geçmişi! Bu kızı rahat bırak. Sana da yazık! İyileş artık" demesi akıllara Nalan'ın tecavüz sonrası mı dünyaya geldiğini sorgulattı.

İzleyenler Nalan'ın tecavüz sonrası dünyaya geldiğini ve Feride'nin bu nedenle travma yaşadığını iddia etti. Gülseren Budaycıoğlu'nın kitabından uyarlanan Camdaki Kız merak uyandırdı.

Şimdi yazacaklarımız spoiler görmek isteyenler için. Gerçi dizi kitaptan farklı şekillerde ilerlese de anlatalım..Nalan kitapta aslında ensest bir ilişkiden dünyaya gelmiş. Annesi ile anneannesinin dayısının birlikteliği sonrası dünyaya gelen gelen Nalan kitapta annesi değil anneannesi tarafında büyütülüyor. Anneannesi ve dedesi gerçekleri bildiği için Nalan'a soğuk olsalar da onu hep para içinde büyütmüşler ancak sevgi vermemişler. Kitapta Sedat karakteri ise çok farklı. Kitapta Sedat önemsiz bir karakter. Nalan ondan boşandıktan sonra evin şoförü Hayri ile birlikte oluyor. Hayri ise tam bir mahalle külhanbeyi. Nalan'a sevgi verse de çok çapkın biri. Nalan ise Hayri'ye kör kütük bağlanıyor. Sanırız dizide bu karakteri Muzo'ya uyarlayacaklar.