Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!
Ünlü oyuncu Pınar Altuğ (46) ile oyuncu Yağmur Atacan'ın (37) aşk yaşadıklarını duyurması magazinin gündemine oturmuş, Türkiye uzun süre bu aşkı konuşmuştu. Türk medyasında alışıldık yaş farkı tartışmalarının eşliğinde Altuğ ile Atacan, 2008 yılında nikâh masasına oturmuştu. İkili arsındaki yıldırım aşkının meyvesi olan kızları Su ise 2009 yılında dünyaya gelmişti. Ünlü çiftin nikâh masasına oturmasının üzerinden 13 yıl geçti. Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, bu birlikteliğin yıldönümünde romantik bir paylaşımda bulunarak evliliklerini kutladı.


"Sonsuza kadar evet"


Resmi Instagram hesabından eşi Yağmur Atacan ile çekildikleri bir fotoğrafı paylaşan Pınar Altuğ, fotoğrafa duygusal bir not düştü. Paylaşımında "Sana sonsuza kadar 'evet' demiştim" ifadelerini kullanan Altuğ'un bu paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Paylaşıma Gülben Ergen, Siren Ertan, Özlem Yıldız ve Semiha Yankı gibi ünlü isimlerden yorumlar geldi. Defalarca final yapan ve yeniden başlayan Çocuklar Duymasın adlı dizide Meltem karakterine hayat veren Pınar Altuğ, dizide taş fırın erkeği Haluk ile didişen eşini canlandırıyordu.


Pandemi dönemini nasıl geçiriyorlar?


Önceki haftalarda Bebek'te kameralara takılan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, pandemiye ilişkin yorumlar yapmıştı. Pandemi dönemini eşi Yağmur ve kızı Su ile evlerinin bahçesinde geçirdiğini kaydeden Pınar Altuğ, arkadaşlarının gelmesi durumunda maskeli ve mesafeli şekilde oturduklarını belirtti. 12 yaşındaki kızı Su için "Küçükken babasına benziyordu, büyüdükçe benim havamı aldı" yorumunu yapan ünlü oyuncu, kızının tam olarak halasının kopyası olduğunu sözlerine ekledi. Kızının doğduğu günlerden bu yana setlerde büyüdüğünü ve set havasına iyice alıştığını kaydeden Altuğ, kendisinin alaylı bir oyuncu olduğu ancak kızının okullu olmasını istediğini söyledi.


"Ünlü olmak eskiye göre daha kolay"


Kızının güvenli internet kullandığını ve girdiği siteleri takip ettiğini belirten Pınar Altuğ, kızının yetişkinler için hazırlanan televizyon programlarını izlemediğini aktardı. Kızının en çok izlediği programın YouTube üzerinden takip ettiği Çocuklar Duymasın olduğunu aktaran Altuğ, içerik seçimleri konusunda oldukça hassas olduğunun altını çizdi. İnternet sayesinde artık ünlü olmanın eskiye kıyasla çok daha olay olduğunu vurgulayan ünlü oyuncu, bu hızlı şöhretin birçok yeni oyuncunun başını döndürdüğünü kaydetti.

Editör: İlan35