Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Camdaki Kız dizisi merak uyandırmaya devam ediyor. Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterinin travması merak edildi. Camdaki Kız Sedat mazoşist mi? Mazoşizm nedir?

Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterini canlandıran Feyyaz Şerifoğlu tüm ilgiyi üzerine topladı. Camdaki Kız dizisinde Sedat'ın hikayesi merak edildi. Camdaki Kız Sedat mazoşist mi? Mazoşizm nedir?

Camdaki Kız dizisinde Sedat karakteri kendisinden yaşça büyük bir kadın olan Cana ile ilişki yaşamaktadır. Cana hem yaşı büyük hem de evli bir kadındır. Cana'nın kendisine fiziksel zarar vermesinden hoşlanan Sedat'ın hastalığı Mazoşizm nedir?Sedat kendisine işkence edilmesinden, zarar verilmesinden hoşlanan Mazoşizm hastadır.

Peki Mazoşizm nedir?

Fiziksel ve psikolojik olarak kendisine acı verilmesinden hoşlanma durumdur. Mazoşizm genel olarak cinsel ilişkide kendisine fiziksel zarar verilme hazzı olarak algılanır. Ancak sadece cinsel olarak değil, gündelik olarak da kişi kendisine ruhsal ve fiziksel zarar verilmesinden hoşlanır.

Mazoşizmin tedavisi psikolog desteği almaktır. Mazoşizmin ileri seviyesi kişinin sosyal hayatını etkileyebilecek derecede bir rahatsızlıktır.

Editör: İlan35