Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Yemin dizisinde sürpriz ayrılık! Eski başrol gibi Yemin dizisinde bir ayrılık daha yaşanıyor! Yemin dizisi başrolü diziye veda ediyor! İşte Kanal 7 sevilen dizisi Yemin sürpriz ayrılık! Yemin dizisinde sürpriz ayr

Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Yemin dizisinde sürpriz ayrılık! Eski başrol gibi Yemin dizisinde bir ayrılık daha yaşanıyor! Yemin dizisi başrolü diziye veda ediyor! İşte Kanal 7 sevilen dizisi Yemin sürpriz ayrılık!

Yemin dizisinde sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını Karamel Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serkan Mut'un oturduğu, başrolünde Gökberk Demirci'nin yer aldığı diziye bu sezon Özge Yağız'ın yerine dahil olan Cansu Tuman sevilen diziye veda ediyor!

Cansu Tuman Yemin dizisinden neden ayrıldı?

Yayınlandığı akşamlar rekorlar kıran Yemin dizisi finale gidiyor! Gökberk Demirci ve Özge Yağız başrollerindeyken hafta içi her gün yayınlanan ve çok sevilen Yemin dizisi reytinglere yeniliyor. Cansu Tuman sonrası Yemin dizisi final yapması bekleniyor. Cansu Tuman senaryo gereği diziye veda edecek!

Cansu Tuman teklif yağıyor!Özge Yağız gibi Cansu Tuman'a da Yemin uğurlu geldi! Cansu Tuman Yemin dizisinde sürpriz bir şekilde ayrılacak ancak yeni dizide başrolü kaptı! İsmi sır gibi saklanan diziyle Cansu Tuman ekranlara geri dönecek!