Kanal D'nin merakla beklenen içimizi açması beklene yaz dizisi Aşkın Tarifi dizisinin kadrosuna usta oyuncu Cem Davran katıldı. NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Aşkın Tarifi Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Kanal D'nin merakla beklenen içimizi açması beklene yaz dizisi Aşkın Tarifi dizisinin kadrosuna usta oyuncu Cem Davran katıldı.

NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Aşkın Tarifi Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak. Romantik komedi tadında bir yaz dizisi olacak olan Aşkın Tarifi'nin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı.

Kadir Doğulu'nun başrolünde yer aldığı Aşkın Tarifi dizisi Kanal D'de ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Filmin cast çalışmaları devam ediyor. Diziye geçtiğimiz haftalarda Yasemin Conka dahil edilmişti. Yasemin Conka diziye Kadir Doğulu'nun canlandırdığı Fırat Karasu karakterinin teyzesi Sultan'a hayat verecek.

Son olarak Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosuna Cem Davran dahil edildi. Usta oyuncu Cem Devran'ı uzun zaman sonra ekranlara izlemek şimdiden heyecanlandırdı.

Ruhsar, Kahpe Bizans gibi yapımlarda canlandırdığı fenomen karakterleri tarihe adını yazdıran Cem Davran şimdiden eski nesli heyecanlandırdı.

KEMAL DOĞULU EĞİTİME BAŞLADIKadir Doğulu, Aşkın Tarifi dizisinde canlandıracağı şef karakteri için ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç'ten eğitim almaya başladı bile.

Kadir Doğulu ve Şef Eyüp Kemal Sevinç'in eğlenceli hazırlık görüntüleri hayranlarla paylaşıldı.