Dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Jason Statham'ın eşi model Rosie Huntington-Whiteley, sosyal medya hesabından merak edilen konularla ilgili soruları yanıtladı. Yönetmenlik koltuğunda Guy Ritchie'nin oturduğu "Five Eyes" filminde rol alan eşi Jason Statham il

Dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Jason Statham'ın eşi model Rosie Huntington-Whiteley, sosyal medya hesabından merak edilen konularla ilgili soruları yanıtladı. Yönetmenlik koltuğunda Guy Ritchie'nin oturduğu "Five Eyes" filminde rol alan eşi Jason Statham ile birlikte önceki aylarda Antalya'ya gelen ünlü model, Türkiye hakkında soruya verdiği cevapla dikkat çekti. Takipçilerinden soru sormalarını isteyen ünlü model, "Antalya'ya geldiniz mi?" sorusuna cevap olarak eşi Jason Statham ile birlikte Türkiye'ye aşık olduklarını belirtti.


"Uzun zamandır spor hocasıyla çalışıyorum"


Kalbinde iz bırakan ülkenin Kamboçya olduğunu aktaran Rosie Huntington-Whiteley, hakkında merak edilen birçok soruyu yanıtladı. Instagram'da 12.3 milyon takipçisi bulunan 33 yaşındaki ünlü model, evde bulunması halinde haftada 3-4 gün egzersiz yaptığını belirtti.Uzun zamandır spor hocası ve beslenme uzmanının tavsiyeleri doğrultusunda hayatını sürdürdüğünü kaydeden Rosie Huntington-Whiteley, bunun hem profesyonel kariyerinin parçası olduğunu hem de bir hobiye dönüştüğünü sözlerine ekledi.

"Topuklu giyince ona tepeden bakıyorum"


Eşi Jason Statham'ın tüm dünyadan milyonlarca insanın gönlüne giren bir ünlü oyuncu olduğunu hatırlatan Rosie Huntington-Whiteley, eşinin son derece koruyucu olduğunu kaydetti. Kendisini her zaman destekleyen eşine şükran borçlu olduğunu bildiren ünlü model, eşinin esprili ve kendisini sürekli güldüren bir yapıya sahip olduğunu belirtti. Eşini boyunun kısa olmasıyla ilgili gelen soruya "Topukla ayakkabı giyince ona tepeden bakıyorum" diyen ünlü model, boy konusunu umursamadığını ifade etti.


Guy Ritchie de Türkiye'ye aşık olmuştu


Sahnelerinin bir kısmı Antalya'da çekilen Five Eyes filminin kadrosunda Json Statham, Hugh Grant ve Aubrey Plaza gibi oyuncular yer alıyor. The Gentlemen ve Snatch gibi fillerin yönetmeni olan Guy Ritchie'nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu Five Eyes filmi; İngiliz istihbarat servisi olan M16 ajanı olan Orson Fortune'nin ünlü bir silah tüccarının izini sürerken yaşadığı olayları konu alıyor. Filmin bazı sahnelerinin çelkimi için Türkiye'ye gelen Guy Ritchie, Türkiye'ye aşık olduğunu ve burada daha fazla film çekmek istediklerini kaydetmişti.