Magazin gündeminde bir süredir Cem Yılmaz'ın, Demet Akalın'ın kızı Hira hakkında "Benim oğlum ondan daha zekiymiş" şeklinde ifadeler kullandığı iddiaları yankı buluyor. Demet Akalın'ın kızı Hira'nın bir TikTok fenomeni olan Özgür Balakar'a canlı yayında

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!
Magazin gündeminde bir süredir Cem Yılmaz'ın, Demet Akalın'ın kızı Hira hakkında "Benim oğlum ondan daha zekiymiş" şeklinde ifadeler kullandığı iddiaları yankı buluyor. Demet Akalın'ın kızı Hira'nın bir TikTok fenomeni olan Özgür Balakar'a canlı yayında 7 bin TL göndermesi üzerine küplere binen Demet Akalın, bunun adeta dolandırıcılık olduğunu belirterek isyan etmişti.Cüzdanından kredi kartını alan kızı Hira'nın TikTok'ta "Uzunmakarna" adıyla tanınan Özgür Balakar'a 7 bin TL göndermesi üzerine isyan bayrağını açan Demet Akalın'ın aileleri bu konu hakkında uyarması magazin gündemine oturmuştu.

Akalın, Cem Yılmaz'ı eleştirmişti!


Demet Akalın'ın isyanı üzerine ünlü komedyen Cem Yılmaz, oğlu Kemal'in önceki aylarda benzer yollarla kendisine 6 bin TL kaybettirdiğini belirtmişti. Durumu şakaya alan Yılmaz'ın "Benimki daha akıllı, en azından daha az kaybettirdi" diyerek Demet Akalın'a takıldığı iddia edilmişti.Cem Yılmaz'dan geldiği öne sürülen bu yorum karşısında şoke olan Demet Akalın, kızının gönderdiği 7 bin TL'nin söz konusu fenomen tarafından kendisine gönderildiğini kaydetmişti. Gelen 7 bin TL ile oyuncak aldığını ve Doğu'daki çocuklara yolladığını belirten ünlü şarkıcı Akalın, Cem Yılmaz ile ilgili O kadar zengin olmasam da ondan daha merhametliyim" ifadelerini kullanmıştı.


Cem Yılmaz tepki verdi: "Öyle bir şey yok"


Magazinin gündemine oturan polemikle ilgili Cem Yılmaz cephesinden yorum geldi. Önceki gün Etiler'de market alışverişinde görüntülenen Cem Yılmaz, çok konuşulan meseleye yanıt verdi. Demet Akalın'a karşı kullandığı iddia edilen ifadeleri duyunca şaşıran ünlü komedyen "Ben öyle bir şey söylemedim, kim diyor bunları?" diyerek tepkisini gösterdi. Magazin muhabirlerinin ısrarları üzerine sinirlendiği gözlenen Cem Yılmaz "Tamam söyledim, evet" şeklinde tepki göstererek muhabirlerin yanından hızla uzaklaştı.