Denizli'de bir şahıs çocuğunun kaybettiği oyuncağını bulması için öğretmenini aradı. Şahı daha sonra öğretmeni okul bahçesinde darp etmeye başladı.

Yine inanılmaz bir olay! Ülkede öfke kontrolü, bencillik, saygısızlık, tahammülsüzlük inanılmaz boyutta. Denizli'de bir şahıs, oğlunun sınıfta kaybettiği oyuncağı için öğretmenini çocukların gözü önünde darp etti. 

Denizli'de bir okulda meydana gelen olay yok artık dedirtti! Denizli'de bir ilkokulda oğlunun sınıfta oyuncağını kaybettiğini iddia eden baba, sınıf öğretmenini herkesin içinde darbetti. Öğretmen darp rapru olarak babadan şikayetçi oldu.

BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi? BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi?

Denizli'de Kuşpınar Mahallesi'nde Atatürk İlkokulu'nun önünde yaşanan akıl almaz olayda Ziya U., birinci sınıfta okuyan oğlu Ayhan U.'nun sınıfta kaybettiğini söylediği pop it oyuncağı için şiddet  uyguladı. 

Ziya U. adlı şahış oğlunun sınıf öğretmeni Tevfik Akkılıç'ı telefonla aradı ve okulun önüne çağırdı. Ziya U. okulun bahçesinin kapısının önüne gelen öğretmen Akkılıç'tan oğlunun kaybetttiği oyuncağını bulmasını istedi.

Tartışma yaşandıktan sonra Ziya U., öğretmen Akkılıç'ı okul önünde herkesin önünde darbetti. Olayı gören diğer öğretmenler olaya müdahale etti ve kavgayı ayırdı.

Olay sonrası ihbar üzerine okula polis ve acil sağlık ekibi sevk edildi. Yaşanan akıl almaz olayda darpçı babanın yaraladığı Akkılıç, Denizli Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Öğrenci velisi Ziya U. ise polis tarafından gözaltına alındı. Aynı zamanda avukat olan Akkılıç, darp raporu alıp şikayetçi oldu.

Polis tarafından gözaltına alınan baba Ziya U. da ilginç bir şekilde öğretmenden şikayetçi oldu. Ziya U. ifade işlemlerini ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.