Çok Güzel Hareketler 2 üzen ayrılık! Gürhan Altundaşar ayrıldı! Gürhan Altundaşar neden ayrıldı?

Kanal D ekranların sevilen programı Çok Güzel Hareketler 2 üzen ayrılık yaşanıyor. Gürhan Altundaşar Çok güzel Hareketler 2'den ayrıldı. Çok Güzel Hareketler Gürhan Altundaşar neden ayrıldı?

Gündem 14.06.2021 - 20:07 14.06.2021 - 20:14 Berkay Keskin

Dün sezon finali yapan Çok Güzel harekteler üzen ayrılık yaşandı. Kanal D ekranlarında Yılmaz Erdoğan öğrencilerin sunduğu Çok Güzel Haretetler 2'den Gürhan Altundaşar ayrıldı. Son bölümde ekrana az gelen Gürhan altundaşar programa veda etti!

 Gürhan Altundaşar neden ayrıldı?

Ekranların en sevilen programı Çok Güzel Haretkerler 2  Gürhan Altundaşar yeni karıyer planlaması nedeniyle programa veda etti. Eşi Masumlar Apartmanı dizisinden Merve Dizdar olan Gürhan altundaşar, artık dizi ve sinema da oynamak için ayrıldı.

Programın en çok sevilen ismi olan  Gürhan Altundaşar gözyaşlarıyla beraber sezon finali sonrası herkesle vedalaştı. Özellikle unutulmaz skeçlerden biri olan Açın Kapıyı olarak unutulmayacak Gürhan Altundaşar, Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonda olmayacak!

 Gürhan Altundaşar teklif yağıyor!

Çok Güzel hAretetler 2 sevilen ismi  Gürhan Altundaşar teklif yağıyor.  Gürhan Altundaşar yeni bir dizide rol alacağı yazın da sinema filmi çekeceği öğrenildi.

 Gürhan Altundaşar Çok Güzel Haretketler'den ayrılması sonrası başka ayrılık yaşanacak mı merak ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@