Star Tv'nin yeni dizisi Çöp Adam adından söz ettirecek bir sahne ile ilk bölümde seyirci karşısına çıktı! Dizide karısının kız kardeşiyle birlikte olan adam sahnesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Star Tv'nin Gülseren Budaıcıoğlu eserinden uyarladığı yeni dizisi Çöp Adam ilk bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı Çöp Adam dizisindeki sahne sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Yeni dizi Çöp Adam ses getirici sahnelerle başladı. Gerçek bir hayat hikayesinden alınmıştır ibaresi ile yayınlanan dizi ağızları açık bıraktı. İzleyiciler bu isimlerin gerçekte kim olduğunu merak ederken yayınlanan bir sahne sosyal medayda tartışma konusu oldu.

Çöp Adam dizisinde Elçin Sangu'nun canlandırdığı Peri karakterinin kocasının, baldızıyla beraber olması ağızları açık bırakırken yayınlanan çıplak sahne pes dedirtti.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı kadrosunda Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Sinan Albayrak, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan gibi oyuncuların yer aldığı Çöp Adam dizisi ilk bölümündeki sahneyle manşetlerdeki yerini almayı başardı.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Fi1MaNcX0AAjEmx

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eser uyarlaması olan Çöp Adam'ın senaryosunu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz kaleme alırken dizinin yönetmeni de Yağız Alp Akaydın. Dizi ilk bölümündeki baldız sahnesiyle Twitter'da TT oldu ve tepki aldı.

Dizide Peri karakterinin eşi ve kız kardeşi küvette beraber olurken saç kurutma makinesini birinin suya atmasıyla ölür. Sahnenin sansürsüz yayınlanması ve olayın etik dışı olması ise sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Bu eleştirilere ise bazı kullanıcılar "Ya siz çocuk programı izlemek istiyorsanız açın izleyin her açık sahneye sansür istemek nedir?" diyerek tepki gösterdi.