Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
Yayınlandığı her pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Çukur 4. sezon 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı pazartesi akşamları rekor kıran Çukur'da Karaca diziye veda ediyor! Çukur hayranların çok üzüleceği ayrılık gerçekleşiyor!

Çukur'da büyük şok!

Geçtiğimiz hafta Celasun kaybını atlatamayan izleyiciler, Ece Yaşar ayrılışıyla şok olacak! Amca Cumali Koçavalı, Karaca Koçavalı'yu öldürüyor! Celasun öldürüp gömen amca, şimdi de Karaca öldürüp gömecek! Ancak Cumali Koçavalı bu sefer evde ifşa olacak ve herkes onun gerçek yüzünü tanıyacak!

Çukur'a şok veda!

Çukur da bu hafta bir veda daha gerçekleşecek. Sezon sonu final yapacak Çukur'da yeni sezon için sürpriz Aras dizisi hazırlığı sürüyor, ancak Çukur'da Karaca da ölerek diziye veda ediyor!

Çukur 4. sezon 32. bölüm 2. fragmanıEce Yaşar Çukur'dan neden ayrıldı?

Ekranların en sevilen isimleri arasında yer alan Çukur'un Karaca'sı Ece Yaşar, sezon sonunda bambaşka bir dizide başrol oynamak için diziden ayrıldı! Celasun ve Bensu Soral başrollerinde yer alacağı bir diziye gitmesinin ardından Karaca karakteri de sürpriz isimle ve yeni diziyle anlaştı! Ece Yaşar hayranları çok seveceği bir dizide yıldız isim başrol kadın oyuncusu oldu!

Çukur dizisinde Vartolu haricinde tüm oyuncular Amca gerçek yüzünü görürken, Vartolu amcanın gerçek yüzünü görmeden ortalığı yangın yerine çevirecek!

ilan365.net

Editör: İlan35