Show Tv'nin finali yaklaşan dizisi Çukur'da gelecek hafta kimin öleceği ortaya çıktı! 2 isim birden veda ediyor.

Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'da gelecek hafta ölen isim de belli oldu! Finaline haftalar kalan dizide her hafta bir oyuncu ölerek diziye veda etmeye devam ediyor. 

Ara Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, Damla Sönmez gibi oyuncuların yer aldığı Çukur diziis finale yakalaştı. Finale yaklaştıkça dizide her hafta bir oyuncu ölerek diziye veda etmeye devam ediyor.

 Çukur dizisi bu hafta yine heyecan dorukta bir bölümle ekranlara gelecek. Dizde bu hafta yine arka arkaya ölümler yaşanacak.2 oyuncu birden diziye veda edecek. Bugüne kadar pek çok oyuncunun girip çıktığı dizide finale yaklaştıkça dizinin kilit adamları ölmeye devam ediyor. 

2 OYUNCU BİRDEN ÇIKIYOR 

4 sezondur ekranlara gelen dizide geçtiğimiz haftalarda sırasıyla önce Kunilay Aka'nın canlandırdığı Celasun, daha sonra Genco Özak'ın canlandırdığı Kulkan Erdenet ölerek veda etmişti. Ardından da dizinin Karaca'sı Ece Yaşar diziye veda etmişti

2 KARAKTER BERABER ÖLECEK

Gelecek hafta da Çukur'da kimin öleceği belli oldu. Ay Yapım imzalı dizinin 126. bölümde bu sefer diziye usta oyuncu veda edecek. Dizinin Cumali amcası Emmi'yi öldürecek. Çukur'da bu hafta Müfit Kayacan'ın hayat verdiği Cumali amca karkateri, Kadir Çermik'in hayat verdiği Emmi'yi öldürecek.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Diziye ayrıca Uğur Yıldıran'ın canlandırdığı maskeli adam da ölerek veda edecek.