Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur finale yaklaşıyor! Çukur'da her hafta bir ismin ölmesi heyecan yaratmaya devam ediyor. Çukur yeni bölümde kim ölecek belli oldu! Diziden ayrılıyor! Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocağolu

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur finale yaklaşıyor! Çukur'da her hafta bir ismin ölmesi heyecan yaratmaya devam ediyor. Çukur yeni bölümde kim ölecek belli oldu! Diziden ayrılıyor!

Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocağolu gibi isimlerin yer aldığı Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur final bölümüne yaklaştı. Geçtiğimiz haftalarda diziye önce Celasun rolü ile Kubilay Aka ardından da Karaca rolü ile Ece Yaşar diziye ölerek veda etmişti.

BOMBA İSMİN VEDASI ŞOK YARATACAK

Çukur dizisinde bu hafta ise önemli bir karakter diziye ölerek veda edecek!

Çukur dizisinde bu hafta 19 Nisan 2021 Pazartesi bu hafta bomba bir isim diziye ölerek veda edecek! Karakterin hayranlarına büyük şok! Ağızlar açık kalacak!4 Sezondur ekranlara gelen Çukur dizisi 2017 yılında beri reytinglerde zirvedeki yerini koruyor. Finale yaklaştıkça büyük heyecanın arttığı bölümlerde isimler birer birer diziye veda etmeye başladı. Her hafta bir karakterin öldüğü Çukur'da bu hafta ise çok önemli bir isim ölecek!

ÇUKUR'DA BU HAFTA KİM ÖLECEK?

Spoiler istemeyenleri uyaralım. Çünkü Çukur'da bu hafta kimin öleceğini ve kimin öldüreceğini açıklıyoruz! Çukur'da 19 Nisan Pazartesi gelecek hafta sevilen isim diziye veda ediyor!

Önce Kubilay Aka'nın canlandırdığı Celasun'un ölümü ardından Ece Yaşar'ın canlandırdığı Karaca'nın ölümünün yaşandığı Çukur'da bomba bir ölüm daha yaşanacak!

Gelecek hafta Çukur'da Olay var!

Pazartesi akşamlarının Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'da bu hafta Genco Özak'ın canlandırdığı Kulkan Erdenet karakteri veda edecek. Edinilen bilgiye göre Erdenet'i Damla Sönmez'in canlandırdığı Efsun karakter vuracak.