Başrollerini Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı, salı akşamları TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Dr.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?
Başrollerini Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı, salı akşamları TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan diziye zaman zaman konuk oyuncular da katılıyor. Bunlardan biri de Tansel Öngel olmuştu. Safiye'nin çocukluk aşkı Naci rolüyle izleyici karşısına çıkan Öngel, senaryo gereği Ankara'ya giderek projeden ayrıldı.

Ancak Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Tansel Öngel'in Masumlar Apartmanı'na geri döneceği ortaya çıktı. Bunun üzerine dizinin izleyicileri de Masumlar Apartmanı Naci nerede? Tansel Öngel yeni bölümde olacak mı? araştırmaya başladı. Biz de detayları haberimizde derledik...Masumlar Apartmanı'nda Neriman'ın okuluna öğretmen olarak gelen Naci, aslında Safiye'nin büyük aşkı çıkmıştı. Ölmek üzere olduğu için İstanbul'a gelen ve Safiye'yi tekrar görmek isteyen Naci, ona harika vakit geçirtmiş hatta dışarı bile çıkarmıştı. Ancak Naci'nin Ankara'da bir kızı olması ve hastalığının. kötüye gidişi durumu değiştirmişti. Ve birkaç bölüm önce de Ankara'ya giden trene binmiş ve diziden ayrılmıştı.

Fakat izleyicilerin isteği ve Han'ın Bodrum'da sakladığı kişi işin içine girince; yapım Naci'nin geri dönmesine karar verdi. Bu haberin ardından izleyiciler  Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı yeni bölümde olacak mı? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Masumlar Apartmanı Naci ne zaman dönüyor?


Yukarıda da söylediğimiz gibi senaryo gereği Ankara'ya gitmiş gibi gösterilen Öngel'in hangi bölümde dizide görüneceği ise henüz netleşmedi. Çünkü dizide Han karakterini canlandıran Birkan Sokullu'nun bodrumda sakladığı kişinin Naci olup olmayacağı konusu da belirsizliğini koruyor.

Ancak Naci'nin hastalık durumu da göz önüne alınarak hikâyeye yön verilecek.  Bu hafta olmasa bile en geç iki bölüm sonra Naci, Masumlar Apartmanı'nda olacaktır.