Cumhurbaşkanı Duyurdu: Kamu Bankaları Emeklilere 15.000 TL Ödeme Veriyor. Bankalar üzerinden hemen işlem yapabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan duyuruyla birlikte ihtiyaç, kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara 15000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi imkanından faydalanabiliyor. 3 kamu bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması durumunda Cumhurbaşkanı tarafından duyurulan devlet destekli ihtiyaç kredisine katılabilmelerine olanak sağlanmaktadır. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda, kendi banka şartlarına uygun olan müşterilere kredi imkanı sunmaktadır. 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebileceğiniz bu nakit kampanyalarına, banka şubelerine gitmeden de başvurularımız alınmaktadır. 

Ziraat Bankası 0.49 Faiz Oranları İle Devlet Destekli Nakit Vereceğini Duyurdu! Kimler Alabilecek? Ziraat Bankası 0.49 Faiz Oranları İle Devlet Destekli Nakit Vereceğini Duyurdu! Kimler Alabilecek?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 15000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Devlet bankaları olan bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması veya emekli olması durumunda başvurularını en yakın banka şubelerinden kolay bir şekilde yapabileceğini söyleyebiliriz. Bankalar artık dijitalleşmeye doğru giderken, kamu bankaları da bu hizmetlerden yararlandırmaktadır.

Vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa artık banka şubelerine gitmeden de başvurularını yapabiliyor ve üstelik hesabı olması durumunda da krediyi kendi hesaplarına yatırabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinde hesabınız varsa hemen internet bankacılığı şifresi alarak bankanın mobil uygulamalarını cep telefonunuza indirebilir ve buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cep telefonunuza indirmiş olduğunuz mobil uygulama sayesinde kredi onayı almanız durumunda, sizler de banka şubelerine gitmeden kredinizi hesabınıza yatırabilirsiniz. 1.51 faiz oranları ile birlikte 1.90 faiz oranları arasında kredi imkanı sağlayacak olan bu bankalar üzerinden işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapmanız mümkün olmaktadır.