Defne Samyeli Sedat Peker sert sözler! Sedat Peker'in bahsettiği Defne kim? Defne Joy Foster mi Defne Samyeli mi?

Sedat Peker'in Defne hanımın evinde kalp krizi mesajı sonrası büyük ses getiren Sedat Peker'e sert tepki Defne Samyeli'den geldi. Defne Samyeli Sedat Peker'e sert sözlerle seslenerek Defne kim?

Gündem 26.05.2021 - 19:55 26.05.2021 - 20:02 Berkay Keskin

Sedat Peker'in Defne hanımın evinde kalp krizi mesajı sonrası büyük ses getiren Sedat Peker'e sert tepki Defne Samyeli'den geldi. Defne Samyeli Sedat Peker'e sert sözlerle seslenerek Defne kim? Bahsettiğinde Defne açıkla diyerek isyan etti!

Oklar Defne Samyeli göstermişti!

Sedat Peker'in Defne hanımın evinde kalp krizi geçiren kişi diyerek bir anda ülke gündemine bomba etkisi yaratan açıklamaları sonrası Defne kim sorusuna herkes Defne Samyeli mesajı bırakmıştı. Bir kaç kişi ise Defne Joy Foster olduğunu iddia ediyordu. Ancak iddiaların merkezinde Defne Samyeli Sedat Peker'i sert bir dille eleştirdi.

Defne Samyeli sert açıklamalar!

Defne Samyeli isyan etti!

Sedat Peker'e sadece sizin eşiniz ve kız çocuklarınız yok diyerek kendisinin de bayan olduğunu, anne olduğunu ve kız çocukları olduğunu ifade eden Defne Samyeli, Sedat Peker'e Defne kim, Hangi Defne diyerek ben ve bir çok defneyi zan altında bıraktın yakışmadı diyerek isyan etti!

Defne joy Foster iddiası!

Defne Samyeli ve Bir siyasetçi iddiaları kısa sürede gündem olurken Sedat Peker'in bahsettiği Defne olayı ise öldürülen Defne Joy Foster ile ilgili olabileceği aktarılıyor. Defne Samyeli sert açıklamalarına Sedat Peker cevap vereceği bekleniyor.

Sedat Peker 8. videosuyla ilgili olarakta 27 mayıs'ta değil, bu pazar günü yayınlanacağını bir kez daha duyurmuş oldu.

Peki gerçek Defne kim? Sedat Peker'in bahsettiği Defne kim?

Defne Samyeli'nin ben değilim dediği Defne gerçekte kim? Sedat Peker'in bahsettiği Defne ismini açıklayacak mı merak ediliyor.

Sedat Peker Defne Samyeli değil mesajı geldi!

Sedat Peker son yaptığı açıklamayla "Defne Samyeli hanımın tweetini gördüm. Bahse konu olan kişi kendisi değildir. Ben kendisini kastetmedim. Ancak yine de kendisinden özür dilerim, hem de tüm kalbimle özür dilerim." açıklaması yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@