Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Deniz Seki, son dönemde değişimi ve verdiği kilolarla adından sıkça söz ettiriyor. 22 kilo verip 36 bedene kadar düşen şarkıcı, ufak dokunuşlarla görünüşünde değişiklik yaptığını söylemişti.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Deniz Seki, son dönemde değişimi ve verdiği kilolarla adından sıkça söz ettiriyor. 22 kilo verip 36 bedene kadar düşen şarkıcı, ufak dokunuşlarla görünüşünde değişiklik yaptığını söylemişti. Ancak Deniz Seki'nin magazin muhabirleri tarafından çekilen fotoğraflarıyla sosyal medyada paylaştığı karelerin arasındaki fark sosyal medyayı salladı. Herkes Deniz Seki yeniden mi kilo aldı? araştırmaya başladı.

"Hangisi Deniz Seki?"


Deniz Seki'nin AVM çıkışı çekilmiş fotoğrafını gören takipçileri: "Deniz yine kilo mu aldın ?" ,"Hangisi Deniz Seki?", "Eski haline dönmüş" gibi yorumlar yaptı.


Deniz'den photoshop iddialarına yanıt


Güzel şarkıcı, aynı gün masada çekilmiş karesini paylaşarak " Bugün magazinde çıkan fotoğraflar tamamen kötü niyetle yapılmış, Sayfamda aynı gün çekilmiş fotoğraf ve videolar var , Videoya Photoshop yapan bir uygulama varsa bile ben bilmiyorum" notunu düştü.