ATV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Destan dizisi için heyecan dorukta. Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin başrollerini paylaşacağı dizinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. ATV’de yayınlanan yeni bölüm fragmanı büyük heyecan yaratırken izleyicileri ise dizinin yayın tarihini merak etmeye başladı. Peki Destan dizisi ne zaman başlayacak? Destan dizisi konusu ne? Destan dizisi oyuncu kadrosu ve merak edilen tüm detaylar haberimizde…

Güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran senaryosu ile ATV ekranlarında yerini hazırla almaya hazırlanan Destan dizisinin yayın tarihi izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yazıyor. Yayınlanan ilk bölüm fragmanı ile büyük merak uyandıran Destan dizisinin ne zaman başlayacağı ise araştırılıyor. Peki ATV Destan dizisi ne zaman başlayacak? Destan dizisi oyuncu kadrosu kimler var?

DESTAN NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ATV’de yayınlanmaya hazırlanan destan dizisi için yayın tarihi henüz belli olmadı. ATV ekranlarında Destan 1. bölüm fragmanı yayınlanırken hem farklı konusu hem de oyuncuları nedeni ile dizi şimdiden izleyiciler de merak uyandırmayı başardı.

DESTAN DİZİSİ KONUSU NE?

Destan dizisi, dillere destan bir savaşçı daha kızı olan Akkız'ın hikayesini konu alıyor. Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim kızı olan Akkız, Iyilik ol buna savaşırken Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın Öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga ile tanışıyor ve aralarında dillere destan bir aşk başlıyor.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

DESTAN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Hercai dizisinin Reyyan'ı olarak hafızalara kazınan Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin başrollerini paylaştığı Destan dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Dönem dizisi olarak ekranlara gelecek, Aşk macera ve drama türündeki dizinin oyuncuları şöyle;

Ebru Şahin

Selim Bayraktar

Edip Tepeli

Deniz Barut

Burak Tozkoparan

Burak Berkay Akgül

Ecem Sena Bayır

Esra Kılıç

Editör: Volkan Arık