Blu Tv'de yayınlanan,Alef dizisinin 2.sezon hazırlıkları başladı. Yeni sezon oyuncuları da belli olmaya başladı.

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in paylaştığı Alef, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyordu.

22 Mayıs Cuma Blu TV ve FX kanalında aynı anda yayınlanan 1.sezon final bölümüyle hikayesini tamamladı.

Aybüke Pusat ve Taner Ölmez 2.sezon başrolde!

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Yönetmenliğini  Emin Alper'in üstlendiği Alef dizisi 2. sezonu ile yoluna devam edecek. Son olarak 50 m2 dizisi ile karşımıza çıkan yetenekli oyuncu Aybüke Pusat ile Mucize Doktor 'da gösterdiği başarılı performansı ile adından söz ettiren Taner Ölmez, Alef 2. sezonun başrolü olacak.

Yeni sezonda yeni oyuncularla yoluna devam edecek Alef dizisinin ikinci sezonunda eski oyuncuların da yer alıp almayacağı merak edilirken dizinin usta oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan, sosyal medya hesabından dizinin 2. sezonuyla ilgili açıklama yaptı. Taylan, "Alef yeni sezonuna yeni, genç ve şahane oyuncularla devam edecek. İlk sezon sahadaydık, 2. sezonu ekran başında geçireceğiz. Soranlara selam" diyerek 2.sezonda yer almayacaklarını duyurdu.

Okuma provalarına başlanan dizinin 2.sezon yayın tarihi ise henüz açıklanmadı..

Editör: Azra Özdemir