TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi'nin ayrılığının yankıları sürerken diziye yeni bir oyuncu dahil edildi. Dizi adeta entrika dizisi olmaya dönüşecek! Demet Özdemir'in başrolünde yer aldığı Tv8'in dram dizisi Gülseren Budaycıoğ

TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi'nin ayrılığının yankıları sürerken diziye yeni bir oyuncu dahil edildi. Dizi adeta entrika dizisi olmaya dönüşecek!

Demet Özdemir'in başrolünde yer aldığı Tv8'in dram dizisi Gülseren Budaycıoğlu eseri uyarlaması Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki İbrahim Çelikkol'un ayrılığı sonrası dizi nasıl olacak diye merak edilirken diziye yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine geçtiğimiz hafta Nesrin karakteri ile Gülcan Arslan dahil olmuştu. Diziye yeni bir isim daha dahil oldu. Fırat Doğruluoğlu diziye Tarık karakteri ile dahil oldu.

İbrahim Çelikkol'un canlandırdığı Mehdi karakteri hikayesinin bitmesi ile diziden ayrıldığı iddia edilmişti. İbrahim Çelikkol diziden ayrılır ayrılmaz dijital platform'da yeni dizisine dahil olması ise hikayenin bitmesi değil diziden çıkmak istemesi olarak yorumlanmıştı.Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta diziye Zeynep'in kayıp ablası Nesrin karakteri ile Gülcan Arslan dahil olmuştu. Diziye bu hafta ise Tarık karakteri ile Fırat Doğruluoğlu dahil oldu.

Fırat Doğruluoğlu'nun canlandırdığı Tarık karakteri dizide Nesrin'in abisi olarak gelecek. Ancak gerçek aslında bambaşka çıkacak! Tarık'da Nesrin ile birlik olup diziye bolca entrika katacak ve Zeynep ve Nermin'in güvenini kazandıktan sonra intikam planlarını başlatacak.