Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden kötü haber geldi. TV 8 ekranlarında her çarşamba izleyici ile buluşan, başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor! Doğduğun Ev Kaderindir Final Yapıyor!

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden kötü haber geldi. TV 8 ekranlarında her çarşamba izleyici ile buluşan, başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor!

Doğduğun Ev Kaderindir Final Yapıyor!

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olan, yönetmen koltuğundan Çağrı Bayrak'ın oturduğu, yapımını Onur Güvenatam üstlendiği ve senaryosunu ise Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ile Doruk Erengül tarafından kaleme alındığı  Doğduğun Ev Kaderindir final kararı aldı.2 sezondur TV8 ekranlarında devam eden Doğduğun Ev Kaderindir dizisi geçtiğimiz sezon oldukça iyi reytingler alıyor ve izleyici tarafından ilgi ile takip ediliyordu. Fakat bu sezon istenilen başarıyı bir türlü gösteremeyerek reytinglerde düşüş yaşadı.

Çarşamba günü yayınlanan diziler karşısında ekrandaki gücünü kaybetmeye başladı. ATV ekranlarındaki Kuruluş Osman, Kanal D 'de yayınlanan Sadakatsiz ve yeni başlayan FOX TV'de yayınlanan Masumiyet dizileri Doğduğun Ev Kaderindir'in sonunu getirdi. Dizi düşen reytingler sonunda final yapma kararı aldı.

Doğduğun Ev Kaderindir Ne Zaman Final Yapacak?

Dizinin yapımcısı Onur Güvenatam dizi severlere kötü haberi açıkladı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon sonunda ekranlara veda edeceğini duyurdu. Doğduğun Ev Kaderindir Mayıs ayında ekranlara veda ediyor.