Dolar ve Euro'nun bugünden itibaren önemli bir yükseliş ile güne başladıkları görüldü. TL paritesindeki artışlarından sonra piyasadaki güncel durum merak ediliyor. Bir süredir belirli seviyeler arasında olan Dolar'ın ve Euro kaç TL?

Döviz kurundaki ani değişiklikler ve fiyatlar arasındaki oynamalar dikkat çekiyor. Dolar ve Euro'daki son dakika gelişmelerini sizlere iletiyoruz. Döviz kuruna dair bilinmeyenler ve dahası ortaya çıktı. 13 Aralık'taki TL ile ilgili veriler dikkat çekti. Dolar, güne 18,64 ile başladı. Bir süredir rekor tazelemeyen Dolar için farklı gelişmeler dikkat çekmekte. Öte yandan Euro ise 19,68 TL'den girişini yaptı.

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Dolar ve Euro Artacak mı?

Piyasadaki durumlar neyi gösterir merak ediliyor. Dolar ve Euro'nun daha kaç TL olacağı konusunda çok fazla soru bulunmakta. Hükümetin çeşitli para politikalarının Dolar ve Euro'nun artmasını önlediği belirtilmekte. Ancak gelinen noktada yılbaşı itibarıyl dolar, euro ve altının nasıl etkileneceği de ayrı bir merak konusu.

dolareurooo

TL Değer Kaybeder mi?

TL'nin değer kaybına son birkaç yılda ciddi şekilde uğradığı zaten gözlemlenmişti. Şu sıralar TL'nin değeri konusunda döviz kurunun çok aşırı ivmelenmediğini söyleyebiliriz. Ancak piyasadaki durumlar ne olur ve nasıl şekillenir bunu zamanla göreceğiz. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın adımları ve faiz kararları da bir şekilde etkili olacaktır.