ATV’nin Fenomen dizisi Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 200 bölüm fragmanı yayınlandı. İddialar doğru çıktığı İlyas Çakırbeyli öldü. Ozan Akbaba yeni sezonda EDHO’da olmayacak.

ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 200 bölüm fragmanı için meraklı bekleyiş sona erdi. Nihayet EDHO yeni sezon fragmanı yayınlandı ve yayın tarihi de belli oldu. Ancak fragmanı izleyenler büyük bir şok yaşadı. EDHO 200 bölümde İlyas Çakırbeyli veda ediyor. Ozan Akbaba Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinden kesin olarak ayrıldı.

ATV ekranlarında başrollerini Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba'nın paylaştığı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon büyük bir heyecanla bekleniyordu. Nihayet merakla beklenen EDHO 200. bölüm fragmanı bu akşam yayına girdi. Ancak fragmanı izleyen dizinin hayranları büyük şok yaşadı. Çünkü yeni Sezonun ilk bölümünde dizinin mihenk taşlarından biri olan İlyas Çakırbeyli karakteri ölüyor. Yani yeni sezonda sevilen oyuncu Ozan Akbaba, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrılıyor. Yaz aylarında bu iddialar gündeme gelmiş ancak izleyiciler inanmak istememişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm yeni sezon fragmanının yayınlanması ile birlikte iddialarda kesinleşmiş oldu.

edho-200-bolum-fragmani-yayinlandi-ilyas-cakirbeyli-oldu-yeni-sezonda-ozan-akbaba-olmayacak-3

EDHO İLYAS ÇAKIRBEYLİ ÖLDÜ MÜ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm fragmanı ATV ekranlarında bu akşam yayına girdi. Yeni sezonun merakla beklenen dizi gelecek hafta salı gününden itibaren ekranlarda olacak. Ancak yeni sezon biraz hüzünlü başlayacak gibi görünüyor. Çünkü dizinin sevilen karakterlerinden İlyas Çakırbeyli 200 bölümde ölerek diziye veda ediyor. Ozan Akbaba'nın ayrılığı yaz aylarında gündeme gelmişti. Ancak bu konuda ne yapımcıdan ne de Ozan Akbaba dan bir açıklama gelmemişti. EDHO 200. bölüm fragmanı ile birlikte ayrılıkta artık kesin görünüyor.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

edho-200-bolum-fragmani-yayinlandi-ilyas-cakirbeyli-oldu-yeni-sezonda-ozan-akbaba-olmayacak-2

YENİ TRANSFERLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Diğer yandan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 200. bölüm ile birlikte transferlerde görücüye çıktı. EDHO’nun yeni sezonunda Hüseyin Avni Danyal konuk oyuncu olarak ekranlarda olacak. Diziye konuk oyuncu olarak katılan isimler ise Cemal Hünal ve Emre Karayel oldu. Yeni sezonda usta oyuncu Uğur Yücel de Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz kadrosunda yerini aldı.

edho-200-bolum-fragmani-yayinlandi-ilyas-cakirbeyli-oldu-yeni-sezonda-ozan-akbaba-olmayacak

OZAN AKBABA'NIN YENİ PROJESİ VAR MI?

Ozan Akbaba yaz aylarında kendisinin yazdığı ve yönettiği bir sinema filmi çekmişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ilk bölümünden bu yana ekranlarda olan İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren Ozan Akbaba'nın henüz yeni projesi olup olmadığı bilinmiyor.