Ekrem İmamoğlu davası saat kaçta görülecek? 1 Haziran 2022 tarihinde görülecek Ekrem İmamoğlu davası saati belli oldu! Ekrem İmamoğlu siyasi yasak gelecek mi? Ekrem İmamoğlu siyasi yasak gelir mi? Ekrem İmamoğlu siyasi yasak gelirse İBB Başkanlığı ne olacak?

Canan Kaftancıoğlu'nun cezaevine girip çıktığı bugünlerde Türkiye Ekrem İmamoğlu davasına kilitlenmiş durumda. 1 Haziran 2022 çarşamba günü görülecek Ekrem İmamoğlu davası saat kaçta? Ekrem İmamoğlu'na siyasi yasak mı gelecek merak ediliyor!

1 Haziran 2022 Ekrem İmamoğlu davası saat kaçta?

En çok merak edilen sorular arasında yer alan Ekrem İmamoğlu davası saat kaçta görülecek sorusu oluyor. Bugün Ekrem İmamoğlu davası 1 Haziran 2022 çarşamba günü İstanbul Anadolu Adliyesi 7. Asliye Ceza mahkemesi Kartal'da görülecek. Duruşma saati 11:30 olarak açıklandı.

Ekrem İmamoğlu siyasi yasak geldi mi?

Bugünün en çok sorulan soruları arasında ise Ekrem İmamoğlu siyasi yasak geldi mi? Ekrem İmamoğlu siyasi yasak gelecek mi sorusu cevap aracak. Şu an için kulislerde Ekrem İmamoğlu siyasi yasak geleceği ve İBB Başkanlığı düşeceği yönünde haberler beklenmiyor. Ekrem İmamoğlu İBB başkanlığa devam etmesi bekleniyor.

Mansur Yavaş'tan destek geldi!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak! Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak!

"Adalet, politik egemenlik üzerinden değil yalnızca hukukun egemenliği üzerinden sağlanır. Gençlerimiz için, geleceğimiz için demokrasiyi yaşatma sorumluluğumuz var. İstanbul'un iradesine saygı, İstanbul'un adil yöneticilerine sevgi ile, yanındayım" açıklamasıyla birlikte Türkiye'de bir çok kesimden Ekrem İmamoğlu'na destek mesajları geliyor.