Sevda Erginci'nin başrolünde yer aldığı, Fox Tv'de yayınlanacak olan El Kızı dizisinin yayın tarihi açıklandı..

NTC Medya'nın FOX TV için çekeceği ve Feride Kaytan'ın yönetmenliğini üstleneceği, Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı El Kızı dizisi merakla beklenirken sevindiren haber geldi ve yayın tarihi açıklandı.

Çekimleri Muğla ve çevresinde gerçekleşecen El Kızı dizisinin başrolünde Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz yer alıyor. En son Uyanış Büyük Selçuklu isimli TRT 1 dizisinde birlikte aynı sette yer alan iki ünlü isim El Kızı dizisinin başrolü olarak yeni sezonda izleyici  karşısına çıkacak.

elkızınezaman

Oyuncu Kadrosu!

Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli, Alayça Öztürk, Nur Yazar ve Macit Koper  gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Yayın Tarihi!

23 Ekim Cumartesi akşamı  saat 20:00'de FOX TV'de başlıyor..

El Kızı Konusu!

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

El Kızı dizisinde çocuk yaşta öksüz kalan Ezo’nun etkileyici hikâyesi anlatılacak. Ezo rolünü Sevda Erginci canlandıracak.

Orhan Kemal’in ölümsüz eseri El Kızı kitabından uyarlanan dizinin 1966 yılında film versiyonunda Türkan Şoray oynamıştı.