Star TV’nin yeni dizisi Sakla Beni heyecan ve gerilim yüklü son bölümüyle nefes kesti. Sakla Beni 3. Bölümün final sahnesinde ise Mete hayatının şokunu yaşadı. İncila’nın gerçekte kim olduğunu öğrenen Mete’nin neler yapacağı merak konusu oldu. Mete, İncila’dan nasıl intikam alacak? İşte Sakla Beni yeni bölümünde yaşananlara dair detaylar…

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Ekranların yeni dizisi Sakla Beni yeni bölümü ile Perşembe akşamına damga vurdu. Zengin oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin senaryosu da beğeni kazandı. Başrollerinde Cemre Baysel, Uraz Kaygılaroğlu ve Asude Kalebek’in yer aldığı dizi, dram türünde ilerliyor. İncila, Mete ve Naz arasındaki toksit ilişkinin işlendiği Sakla Beni dizisinde aşkın farklı yönlerine tanıklık ediyoruz. Heyecanla takip edilen Sakla Beni 3. Bölümü ile ekran yolculuğunu sürdürdü. Mete’nin İncalı’nın kim olduğunu öğrendiği son bölüm nefesleri kesti.

MWS_JvF3FEaKeiUk9oBlTg

Sakla Beni Yeni Bölümünde Neler Oldu?

Perşembe akşamı yayınlanan Sakla Beni yeni bölümünün girişinde Mete, Naz ile birlikte ailesinin karşısına çıktı. Evlilik sözleşmesine tepki gösteren Mete, dedesinden hiç beklemediği bir karşılık aldı. Naz’ın da tartışmanın içine girmesiyle birlikte sinirler gerildi. Mete’nin annesi Gülten ise Naz’ın kendisine hakaret ettiğini söyleyerek kavganın büyümesinde etkili oldu. Bu arada İncila’da Mete’nin evinde kilitli kalmıştı. Çocukluk travmalarını hatırlayan İncila gözyaşlarına boğuldu. Mete’nin kontrolünden çıkan evlilik sözleşmesi tartışması nişan yüzüğünün atılması ile sonuçlandı. Zira, Mete’nin annesi Gülten oğluna Naz’a aşık mısın diye sordu. Mete ise yanıt veremedi. Naz, büyük bir hayal kırıklığı yaşadığı ve yüzüğü Mete’ye fırlattı.

w44W4XJo1kiDELglzKpkOg

İncila, Ateşe Doğru Yürüdü

Mete, Naz ve ailesiyle olan tartışma yüzünden İncila’nın yanına gitmekte zorluk çekti. İncila, Naz’ın yüzüğü attığını öğrenince Mete ile zaman geçirme teklifini kabul etti. Son bir gece geçireceklerine söz veren İncila, rüya gibi anlar yaşadı. Mete’ye çocukluğundan itibaren derin bir sevgiyle bağlı olan İncila ona bir söz verdi. Mete’ye kendi gerçekliğini açıklamadan hayatından çıkmayacağını söyledi. Mete ve İncila romantik bir akşam geçirirken; aileler de Naz ve Mete’nin evlenmesini sağlamak için buluştu. Evlilik sözleşmesi sorunu çözüme kavuştu. Naz, bütün gece Mete’nin nerede olduğunu merak etti. İnstagramda paylaşım yaptı ama istediği yanıtı alamadı. İncila, eve geri döndüğünde Naz’ı kendi yatağında buldu.

jyd0wYFKekiRFiACMnvEIA

Sakla Beni’de İncila Naz’dan Vazgeçemedi

Sakla Beni yeni bölümünde ilk kez Naz ve İncila arasındaki ilişkinin derinliğine dair bir sahne yer aldı. İncila, Naz’ın en büyük destekçisi olduğunu bir kez daha kanıtladı. Duygusal bir konuşma yaptılar. İncila, Naz’a Mete’yi aramasını ve ondan vazgeçmemesini söyledi. Mete’nin karşısına çıkma zamanının geldiğini düşünen İncila önemli bir adım attı. İncala’nın hizmetçi olduğunu öğrenen Mete ise şoka girdi. Sakla Beni yeni bölüm fragmanında Mete’nin İncila’ya engerek dediği sahne ise nefes kesti. Mete’nin İncila’ya neler yapacağıyla ilgili tartışmalar sosyal medyada gündemin ilk sırasına yerleşti. Mete’nin Naz ile evlenerek İncila’dan intikam almak için her yolu deneyeceği düşünülüyor.