Kanal7'nin başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Volkan Yıldırım, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Hayat Olcay, Atilla Pekdemir gibi isimlerin yer aldığı Emanet dizisinin final tarihi açıklandı. 

Hint dizileri ile dikkat çeken Kanal 7'nin büyük başarı yakalayan günlük Türk dizisi Emanet her geçen gün reytinglerde daha da yükselişe geçiyor. Emanet dizisinin izleyici kitlesi her gün büyümeye devam ediyor. Kanal 7 Emanet dizisiyle ana akım medya dizilerine karşı beklenemedik bir başarı yakaladı. 

Reyting rekortmeni onlarca dizinin arasına girmeyi başaran Emanet dizisinin sezon finali belli oldu. Yaz tatili arası verecek dizinin sezon final tarihi açıklandı. Emanet sezon finali bölümünde büyük bir heyecanla ekranlara bir süreliğine veda edecek. 

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Emanet dizisi Haziran ortasında final yapmaya hazırlanıyor.  

Editör: İlan35