Emekli olan kişiler için ek ödeme ve ihtiyaç kredisi duyurusu Denizbank tarafından yapıldı!

Emekli maaşı alan vatandaşlar, Denizbank, üzerinden hem ihtiyaç kredisi başvurusu, hemde ek ödeme alabilmektedir. Nakit ihtiyacı olan emekliler, Denizbank'a, emekli maaşlarını taşımaları durumunda 2000 TL'ye kadar emekli promosyonu 5000 TL'ye kadar kredili mevduat hesabı ve 50000 TL ye kadarda ihtiyaç kredisi kullanabilir. Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişilere düşük faiz oranları ile birlikte emekli kredileri ödenmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, işlem yapabileceğiniz bu nakit kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, daha önce Denizbank üzerinden kredi veya kredi kartı kullandıysak bugün uygulama üzerinden işlemlerini 5 dakika içerisinde yapabiliyor. 

EMEKLİYE DENİZBANK KREDİSİ

Emekli olan vatandaşlar, Denizbank üzerinden ihtiyaç, KREDİSİ almak istiyorsa öncelikli olarak maaşını, Denizbank şubelerine taşıması gerekmektedir. Emekli maaşınızı, Denizbank'a taşımanız durumunda, sizlerde hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için banka şubeleri üzerinden kimlikleri ile birlikte işlem yapacak ve Denizbank, ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran emekliye, şube yetkisinde. 50000 TL'ye kadar kredi onayı verecektir. 

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve cep telefonunuz üzerinden SMS atarak işlem yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına gönderin. Bu şekilde de bankadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olacak, onaylanan kredi tutarını da hemen göreceksiniz. 

Milyonlarca emekliye az önce flaş duyuru geldi! 17-18-19-25-26-27 Ağustos’ta ek ödemeler hesaplara yatacak Milyonlarca emekliye az önce flaş duyuru geldi! 17-18-19-25-26-27 Ağustos’ta ek ödemeler hesaplara yatacak

Denizbank, emekliye sadece ihtiyaç kredisi değil aynı zamanda kurtaran hesap adındaki artı para imkanından da faydalanmalarına olanak sağlamaktadır. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kurtaran yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, Denizbank, sizlere bu kredili mevduat hesabı başvurusu yapma imkanı sunmaktadır. Denizbank üzerinden başlatılan bu nakit kampanyasına, başvurularını gerçekleştirdikten sonra vatandaşlar, hızlı birşekilde hesaplarına artı para olarak onaylanan tutarı yaptırabilmektedir.