Emekliye Müjdeli Haber! Son Dakika: 16.000 TL Net Ödeme Yatacağı Açıklandı! Bayram Daha Bitmedi. Son dakika haberi geldi! İşte detaylar...

Emekliye Müjdeli Haber! Son Dakika: 16.000 TL Net Ödeme Yatacağı Açıklandı! Bayram Daha Bitmedi. Son dakika haberi geldi! Emekli olan vatandaşlar için kampanya başlatan, kamu bankaları 16.000 TL'ye kadar faizsiz ve düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Kamu bankaları üzerinden emekli olan vatandaşlar, eğer faizsiz olarak ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını banka şubelerine gitmeden, Ziraat Bankası ve Vakıf Bankasının katılım bankaları üzerinden yapması gerekiyor. 

Ziraat katılım ve Vakıf Katılım, bankalara yapacakları tüm bankacılık işlemlerinde hiçbir şekilde faiz, orada, uygulamadan, vatandaşlara hizmet vermektedir. Emekli olan kişilerde bu kredi kredi hizmetinden faydalanmak istiyorlarsa, 16.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisine hemen kullanabilmektedir. Emekli maaşınıza 16000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ile almak istiyorsanız, 36 ay vadeli olarak bu kredileri bankaların şubeleri üzerinden ve mobil uygulamaları üzerinden istediğiniz zaman alabiliyorsunuz. 

Ziraat Bankası üzerinden emekli 16000 TL başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte 16000 TL'ye kadar başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alıyorsa, şubelere gitmesine gerek kalmayacak.

EMEKLİ-10

Ziraat Bankası üzerinden alınan emekli maaşı hesabı aracılığı ile alınacak olan internet bankacılığı şifresiyle birlikte sizler de 16000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu kredilerde banka gelir belgesiz ve masrafsız olarak sizlere en düşük faiz oranlarından yararlandırarak kredi kullandıracaktır. 

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun

Eğer faizsiz olarak Ziraat Katılım Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte hem maaş, taşıma işlemlerini yapabilir hemde faizsiz olarak bankacılık hizmetlerinden, Ziraat Katılım Bankası üzerinden yararlanabilirsiniz.