TRT 1 'in yakın zamanda başlayacak olan dizisi Barbaros kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Bir döneme damga vuran Ezel dizisinden sürpriz oyuncu kadroya dahil oldu. İşte detaylar...

ES Film imzalı, yönetmenliğini Taylan Biraderler'in üstlendiği, senaryosu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz tarafından kaleme alınan, çekimlerine Mart 2021'in son haftalarında başlanacak tarih ve kurgu türündeki Barboros dizisi hazırlıkları devam ediyor. 

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Barbaros dizisinin kadrosu için oyuncularla görüşmeler devam ediyorken yeni bir oyuncunun diziye dahil olduğu öğrenildi.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Engin Altan Düzyatan'ın Oruç Reis'i canlandıracağı, Ulaş Tuna Astepe'nin ise Barbaros Hayrettin Paşa'ya hayat vereceği Barboros dizisine bir dönem ekranlarda fırtına estiren Ezel dizisinden sürpriz bir transfer yaşandı.  4 yıldır ekranlarda olmayan İsmail Filiz TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barboros dizisi ile geri dönüyor.

Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz Barbaros dizisine dahil oldu!

Ezel dizisinde Ömer karakterine can veren başarılı oyuncu İsmail Filiz Barboros dizisine dahil oldu. Tarihte yaşamış gerçek bir karakter olan Kurdoğlu’nu canlandıracak olan başarılı oyuncu rolü için çalışmalara başladı. Yoğun tempoyla karakteri için spor ile kılıç derslerinin yanı sıra denizcilik bilgileri ve terimleri içinde çalışmaları yapıyor.