Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine sürpriz bir oyuncu dahil oldu. Salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunu genişletmeye devam ediyor. İşte diziye katılan yeni oyuncu..

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sezon kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Son edinilen bilgiye göre ise dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. 

Sinan Sicimoğlu Edho'da!

Sezon finaline doğru giderken Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine sürpriz bir oyuncu katıldı.  Sinan Sicimoğlu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu. Sicimoğlu Musa karakterine can verecektir.

Atv ekranlarında her salı izleyici ile buluşan Edho ekranlarda reyting rekoru kırarak  zirvenin sahibi oluyor. 4 sezondur devam eden salı akşamlarının rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yapımcılığını Raci Şaşmaz üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda ise  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturmaktadır. Senaryoda Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alınmaktadır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz her salı ATV ekranlarında saat 20:00'de yayınlanmaktadır.