2023 seçimleriyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kurduğu cümleler dikkat çekti.

"Meclis'te Cumhur İttifakı'nın, Cumhurbaşkanlığını da bizim kazanmamız şart. Bu seçim kızgınlık, kırgınlıkla hareket edilebilecek bir seçim değildir" deyen AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin ATO Congresium'da düzenlediği "Geçmiş Dönem Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"nda yaptığı konuşma ile yeni bir tartışma yarattı.

2023 seçimlerinin önemine değinen Erdoğan, "2023 seçimlerini Meclis'te Cumhur İttifakı'nın, Cumhurbaşkanlığını da bizim kazanmamız şarttır. Evlatlarımızın ve onların çocuklarının geleceği için bu imtihanı da başarıyla vermeye mecburuz. Bu seçim kızgınlık, kırgınlık, nefsaniyetle hareket edilebilecek bir seçim değildir" ifadeleri ile dikkat çekti.

ERDOĞAN'DAN SEÇİM AÇIKLAMASI - YouTube

"Kayıplarımızı inşallah ilk fırsatta telafi etmekte kararlıyız" diyerek konuşmasına dikkat çeken Erdoğan "Büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasından taviz vermemek için 2023 seçimlerini Meclis'te Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanlığını da bizim kazanmamız şarttır. Evlatlarımızın ve onların çocuklarının geleceği için bu imtihanı da başarıyla vermeye mecburuz. Bu seçim kızgınlık, kırgınlık, nefsaniyetle hareket edilebilecek bir seçim değildir." ifadeleri ile seçmene seslendi.

Ünlü isimlerden Emin Çapa da sosyal medyadaki birçok kullanıcı gibi "AKP Genel Başkanı Erdoğan: Artık kaybedecek çok şeyimiz var. Geldiklerinde "kaybedecek çok şeyleri" var mıydı?" ifadeleri ile  ortaya çıkan gündeme dahil oldu.

Dev organizasyon başlıyor Dev organizasyon başlıyor