Erdoğan her şeyi alkışlayan milletvekillerine alkışlanmayacak yerde alkışlanınca sinirlendi.

Boğaziçi Üniversitesi Yine Karıştı! Daha 2 Sene Önce 6 Milyon Harcandı Şimdi Yıkılıyor! Amaç? Arsa Dikkat Çekti... Boğaziçi Üniversitesi Yine Karıştı! Daha 2 Sene Önce 6 Milyon Harcandı Şimdi Yıkılıyor! Amaç? Arsa Dikkat Çekti...

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında sarf ettiği sözler üzerine milletvekillerinden alkış gelince, dinlenmediğini de düşünerek sinirlerine hakim olamadı.

Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında Gezi Parkı eylemlerine katılanlara, "Sürtük" demesi ise gündeme bomba gibi düşmüştü ancak tüm bunların yanında ise gerçekleştirilen grup toplantısında bir detay daha damga vurdu

Erdoğan’dan grup toplantısını izleyen partililere, "Bak Kemal dikkat et. Zulüm 1453'te başladı dediniz. Senin avanen başta Kadıköy olmak üzere bütün duvarlara bunları yazdı" şeklinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na seslendi ve partisinin milletvekilleri ise bu sözlerin üzerine alkış tutmaya başladı.

Duruma sinirlenen Erdoğan ise bu anlamsız alkışlara tepki olarak, "Arkadaşlar, alkışlanacak bir durum yok. Ağlanacak bir durum var. Bunların haline ağlarız biz" demek durumunda kaldı.