Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın başrollerini paylaşacağı Suçlu dizisinin adı değişti. Peki yeni adı ne oldu? İşte detaylar..

Star TV yeni sezon için hazırladığı Suçlu dizisinin adı değişti. 03 Medya'nın yapımını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu Suçlu dizisinin başrollerini ise Erkan Petekaya ve Nehir Erdoğan paylaşıyor.

Başarılı  oyuncu  Erkan Petekkaya, son olarak Kırmızı Oda isimli dizide rol almış ve Sadi karakterine hayat vermişti. Nehir Erdoğan ise  Benim Adım Melek isimli dizide rol almıştı.

Suçlu dizisinin yeni adı  Sana Söz oldu!

Sana Söz dizisinin cast çalışmaları hızla devam ederken kadroya iki yeni ismin dahil olduğu öğrenildi. En son 5 yıl önce Cesur ve Güzel dizisinde yer alan oyuncu Serkan Altunorak ve Menajerimi Ara dizisi ile yıldızı parlayan Beran Kotan Sana Söz dizisi ile  tekrar setlere dönüyor. 

Erkan Petekkaya Ömer isimli bir emniyet amirini, Nehir Erdoğan ise bir televizyon programı sunucusu olan Elif’i canlandıracak. Serkan Altunorak da Elif’in eşi avukat Erdem olarak karşımıza çıkacak.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Sana Söz dizisinin henüz yayın tarihi ise bilinmiyor. Detaylar belli oldukça, açıklayacağız..