Star TV’nin fenomen dizisi Yalı Çapkını yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen Yalı Çapkını 47. Bölümde düğümler çözülüyor. Ferit, yolun sonuna geliyor. Suna, Seyran’a gerçekleri anlatıyor. Seyran ve Pelin yüzleşmesinde neler olacak? İşte detaylar…

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını yeni bölümü ile ekran yolculuğuna devam ediyor. Cuma akşamlarına damga vuran dizi zengin oyuncu kadrosunu güçlü senaryosu ile destekliyor. Gerçek bir hayat hikayesinin işlendiği Yalı Çapkını dizisinde gerilimin dozajı yükseliyor. Merakla beklenen Yalı Çapkını 47. Bölüm fragmanı yayınlandı. İlk fragmanda Seyran ile Ferit’in yüzleşme sahnesine tanıklık ettik. Dizinin hayranları tarafından rüya olarak değerlendirilen fragmanın aslında gerçek olduğu ortaya çıktı. Ferit’in sakladığı büyük sırrı öğrenen Seyran, hayatının geri kalan bölümü için kritik bir karar verecek.

3Kl3_eJ5QEa3fG9BWd2F5Q

Yalı Çapkını Son Bölümünde Neler Oldu?

Cuma akşamı yayınlanan Yalı Çapkını son bölümünde Ferit, Pelin’in hamile olduğunu Halis Ağa’ya itiraf etti. Halis Ağa, Ferit’in baba olacağı haberi karşısında bir yandan mutlu olurken; diğer yandan ise örf ve adetlere uygun olmadığı için sinirlendi. Buna rağmen Ferit’in arkasında durarak Pelin’in dayısı ile görüşmeye gitti. Pelin’in dayısı Halis Ağa’nın ayağına gelmesine rağmen geri adım atmadı. Ferit’in karısından boşanarak Pelin ile evlenmesini, aksi takdirde yeğenini başka biriyle evlendireceğini söyledi. Kapana kısılan Ferit ise Seyran’a gerçekleri nasıl anlatacağını düşünüyordu. Yalı’da ise Suna ve Nükhet arasındaki gerilim arttı. Kaya’nın kendisine acıdığı için evleneceğini öğrenen Suna riskli bir karar aldı. Herkesten intikam almak isteyen Suna, Kaya’dan ayrılmak yerine evlilik kararının arkasında durdu. Seyran, Ferit’in başka bir kızla öpüştüğü fotoğrafların peşine düşmüştü. Pelin’in bu olaya dahil olduğunu öğrenen Seyran hem çok şaşırdı hem de çok sinirlendi.

FIcXt1TL2ki73FPfakPALg

Yalı Çapkını 47. Bölümde Neler Olacak?

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Heyecan ve gerilimin bir an olsun azalmadığı Yalı Çapkını 47. Bölüm fragmanında yeni bölüme dair önemli ipuçları verildi. Seyran, Ferit ile buluşarak fotoğrafların arkasındaki kişinin Pelin olduğunu söyledi. Ferit, büyük bir şaşkınlık yaşayarak Pelin’in aslında hiç değişmediğini anladı. Pelin ile yüzleşen Ferit, bebeğin babasının kim olduğunu sorgulamaya başladı. Kazım, Ferit ile Pelin’in fotoğraflarını gördü. Kaya ile Suna’nın düğününden sonra ortalığı yangın yerine çevirmeye karar veren Kazım konunun üstünü kapattı. Hiçbir şeyden haberi olmayan Seyran ise Ferit’in masum olduğuna inanarak mutlu oldu. Ferit, Pelin’i kaçırarak yalıya getirdi. Suna, Pelin’i görünce kardeşine her şeyi anlattı. Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanındaki Seyran ile Ferit yüzleşmesi yaşanacak. Seyran, daha sonra Pelin’in karşısına çıkarak onunla hesaplaşacak. Öte yandan Pelin’in karnındaki çocuğun Ferit’ten olmama ihtimali de güçlenmeye başladı. Pelin’in yalanlarının ortaya çıkması Ferit’in şüphesinin artmasına neden olsa da geri adım atmıştı. Seyran’ın devreye girmesi ile her şeyin değişmesi bekleniyor.