Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı 25 mayıs ATV Hızır intikam yemini ediyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı Hızır reis intikam yemini ediyor. EDHO 196. bölüm fragmanı yayınlandı mı.

Gündem 18.05.2021 - 23:32 18.05.2021 - 23:34 Berkay Keskin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı Hızır reis intikam yemini ediyor. EDHO 196. bölüm fragmanı yayınlandı mı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı ile nefes kesti. Peki, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanında neler yaşandı? Hızır Çakırbeyli’nin yeni planı nasıl ilerleyecek? Haşmet Façalı kimin yanında yer alacak? İşte detaylar…

25 MAyıs 2021 EDHO fragman

ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gerilim ve aksiyon dolu bölümleriyle beğeni kazanmaya devam ediyor. Bir ekran klasiği haline gelen dizi Salı akşamları seyirci karşısına çıkıyor. Çakırbeyli ailesinin mafya içerisindeki yükseliş hikayesinin anlatıldığı yapım güçlü oyuncu kadrosuyla öne çıkıyor. Uzun yıllardır ekran yolculuğunu sürdüren dizi, yüksek reyting oranları sayesinde adından söz ettiriyor. Heyecanın hiç azalmadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Didem ve Hızır Ali’nin düğününde yaşanan olaylar mafya dünyasında dengelerin bozulmasına neden olmuştur. Hızır, oğlunun düğününde yaşanan saldırının hesabını sormak için harekete geçer. Herkes diken üstündedir. Didem, Hızır Ali’yi kurtarmak için canını hiçe saymıştır. İlyas ve Ömür arasındaki ipler tamamen kopmuştur. İlyas’a deliler gibi aşık olan Ömür acı çekmektedir. Hayatının sonuna kadar Çakırbeyli kalacağına inanmasına rağmen hiçbir şey beklediği gibi ilerlemez. İlyas’ta Ömür’den farklı bir durumda değildir.

Lakin, acısını içinde saklamaya çalışmaktadır. İlyas’ı yakından tanıyan Hızır onunla konuşmaya çalışır, ama kardeşinin gururunun kırıldığının farkındadır. Haşmet Façalı ise ailesinin darmadağın olmasından dolayı rahatsızlık duymaktadır. İlk olarak Ömür’ün yaşadıkları hemen ardından ise Didem’in başına gelenler bardağı taşıran son damla olur.

Ömür, ağabeyini ikna etmeye çalışır.Haşmet ve Çakırbeyli ailesi arasındaki gerilim tırmanmaya devam etmektedir. Çakırbeylilere güven olmayacağını düşünmeye başlayan Haşmet yeni ittifaklar kurmaya hazırlanır. Korkmaz ailesi ise gelişmeleri uzaktan takip etmektedir. Tipi’nin yokluğunu derinden hisseden Hızır, hayata küskün bir adam haline gelmiştir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@