ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde büyük sürpriz! EDHO yeni sezonda reytingleri uçmaya başlayınca hikayenin tek kahramanı olan Alpaslan Çakırbeyli'nin babası geliyor. Alpaslan'ın babası rolü için büyük bir sürpriz oyuncuyla anlaşıldı. EDHO'dan Selçuk Yöntem sürprizi!

EDHO sil baştan..

EDHO'da hikaye Hızır Çakırbeyli'den çıkıp Alpaslan ve babasına kayacak. EDHO'da bu akşam sürpriz ayrılıklar yaşanacak ancak dizinin kadrosu da yeniden şekillenecek. Yeni sezonda devam kararı alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni transferler ve ayrılanlar belli oluyor.

TİPİ ölüyor!

İlk sezondan itibaren dizide yer alan Tipi karakteri Savaş Özdemir ölerek diziden ayrılıyor. Korkmazların ilk intikamı olarak TİPİ'yi öldürecek. Dizinin ilk sezonundan itibaren yer alan Savaş özdemir diziye veda ediyor.

Selçuk Yöntem EDHO'da!EDHO'da çok büyük bir sürprizle Selçuk Yöntem diziye katıldı. Daha önce Kurtlar Vadisinde Aslan akbey karakteriyle hafızalara kazanınan Aslan amca Selçuk Yöntem EDHO'da Alpaslan'ın babası ve Ünal Kaplan'ın kritik ortağı olarak diziye katılıyor.

Oktay Kaynarca EDHO'dan ayrılıyor!VE Alpaslan Çakırbeyli yükselişi sonrası yine Polat Alemdar olduğu gibi Hızır Çakırbeyli canlandıran Oktay Kaynarca sezon sonu diziden kesin olarak ayrılıyor. 3 sezon başlayan ancak 6 sezona doğru giden EDHO'da Oktay Kaynarca sezon sonu diziden çıkıyor.