Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dev transferler gerçekleşmeye devam ediyor. İşte yeni sezon kadrodya dahil olan isimler..

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7.sezonuna bomba gibi hazırlanıyor.

199.bölümü ile sezon finali yapan dizinin 200.bölümü ile yeni sezonuna merhaba diyeceği tarih henüz açıklanmasa da 26 Ekim Salı başlaması bekleniyor.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, yönetmen koltuklarında  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ile Baran Özçaylan 'ın oturduğu ve senaryosunu ise  Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alındığı salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. 

12 kişi birden yeni sezonda!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna tam 12 kişi birden dahil oldu. İşte kadroya dahil olan ünlü isimler ve karakterleri..

 1. Tardu Flordun (Tufan’ın yeğeni),
 2.  Ragıp Savaş (Emine ve Tipi’nin yeğeni), 
 3. Burcu Binici (Emine ve Tipi’nin yeğeni),
 4.  Hazım Körmükçü (İdris Reis’in yeğeni), 
 5. Nurseli İdiz (‘Dişi İplikçi’ Madam Anna),
 6.  Yosi Mizrahi (Madam Anna’nın avukatı), 
 7. Uğur Yücel (Şanlıurfalı ağa),
 8.  Serdar Deniz (Şanlıurfalı ağanın sağ kolu),
 9.  Levent Ülgen (Hızır’ın kuzeninin eşi ve uzaktan akrabası), 
 10. Servet Pandur (Hızır’ın kuzeni),
 11. Eren Vurdem (Hızır’ın kuzeninin oğlu),
 12. Alara Turan (Hızır’ın kuzeninin kızı) .

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ile çok yakında ATV'de..