Her hafta sinema filmi gibi konusuyla rekorlar kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden kötü haber geldi! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını kahreden haber geldi.

EDHO'dan kötü haber!

Yönetmen koltuğunda Onur Tan'ın oturduğu, başrollerinde; Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Pelin Akil, Yunus Emre Yıldırımer ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı her hafta merakla beklenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan kötü haber geldi! EDHO bu hafta yayınlanmayacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yok!

Yayınlandığı her salı akşamı Masumlar Apartmanı ve Baraj yapımlarıyla sıkı bir reyting yarışına giren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 9 Şubat salı akşamı yayınlanmayacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü Ziraat Türkiye Kupası maçı nedeniyle yayınlanmayacak.

Reyting kaybı kaçınılmaz!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, salı akşamları Masumlar Apartmanı geçiliyor, Baraj dizisine ise son anda geçiyor. Hayranları bu sebeple bu hafta Baraj dizisine çok yüksek hit gideceğine inanıyor. Ayrıca Çarşamba ve perşembe günü kupa maçları var ve Kuruluş Osman kesin olarak yayınlanırken Bir Zamanlar Çukurova akıbeti bilinmiyor.  Ancak şu an için resmi olarak sadece Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanmayacak.

Senarister de istiyor!

Dizinin annesi Sabina hanımın hastalığıyla çok hızlı bir şekilde senaryo değiştiren EDHO senaristleri, bu aranın iyi geleceğini düşündü. 1 hafta da yeni bir senaryo ile daha iyi bölüm yetiştirileceği için ara verildi! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi bu hafta tatil yaptı ve pazartesi günü sete çıkacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9 Şubat var mı yok mu?

ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9 Şubat 2021 salı günü yayınlanmayacak. Salı akşamı Fenerbahçe Başakşehir maçı ATV ekranlarında yayınlanacak.

ATV'de Fenerbahçe Başakşehir maçının izlenmesine göre Galatasaray Alanyaspor için Kuruluş Osman ve Konyaspor Beşiktaş maçı için Bir Zamanlar Çukurova sekebilir!