Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. İşte kadrodaki yeni isim..

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, yönetmen koltuklarında  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ile Baran Özçaylan 'ın oturduğu ve senaryosunu ise  Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alındığı salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7.sezonuna bomba gibi başlayacak.

199.bölümü ile sezon finali yapan dizinin 200.bölümü ile yeni sezonuna merhaba diyeceği tarihin 26 Ekim Salı olması bekleniyor.

Alara Turan EDHO'da!

alara-turan

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Güzel oyuncu Alara Turan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna dahil oldu. Kardeş Çocukları, Çukur ve Payitaht Abdülhamid dizileri ile adından söz ettiren 26 yaşındaki başarılı oyuncu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile izleyici karşısına çıkacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ile çok yakında ATV'de..