Ünlü oyuncu Aslı Enver, bir süredir sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Son olarak geçen yıl yayınlanan ve 20 bölümle final yapan Babil adlı dizide Ayşe Karaali karakteriyle başrolde yer alan Aslı Enver, bir süredir h

Ünlü oyuncu Aslı Enver, bir süredir sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Son olarak geçen yıl yayınlanan ve 20 bölümle final yapan Babil adlı dizide Ayşe Karaali karakteriyle başrolde yer alan Aslı Enver, bir süredir herhangi bir projeye atılmadı. Paylaştığı fotoğraflarda her geçen gün zayıfladığı göze çarpan ünlü oyuncunun bir süredir diyette olduğu öğrenildi. Diyetteki oyuncunun her geçen hafta daha fazla kilo vermesi takipçilerini endişelendirdi.


Aslı Enver'in fit hali dikkat çekti!


Şarkıcı Murat Boz'la bir dargın bir barışık ilişkilerini 2019'da sonlandıran Aslı Enver, koronavirüs döneminde kendini sosyal medyaya verdi. Pandemi nedeniyle günlerini evde ya da bahçesinde geçiren ünlü oyuncunun kendisini izole ettiği öğrenildi. Son zamanlarda ısınan havayı fırsat bilen ünlü oyuncu kendisini bahçeye attı. Paylaştığı fotoğrafa beğeni yağan Aslı Enver'in fit vücudu dikkatlerden kaçmadı.


"Yüzün eskiden daha güzeldi, zayıflama artık"


Bazı takipçileri Aslı Enver'e hitaben, "Artık zayıflama, yüzün eskiden daha güzeldi" yorumları gelmeye başladı. Birçok takipçi dolgun yanaklı Aslı Enver'i özlediklerini belirtti. Kullanıcıların çoğu ise ünlü oyuncunun yeni halinin çok daha iyi olduğunu vurguladı. Paylaştığı fotoğraflarda makyajsız ve doğal haliyle dikkat çeken Aslı Enver'in yeni halinden son derece memnun olduğu belirtildi. Pandemi nedeniyle günlerini evde geçiren Aslı Enver'in diyete devam edeceği kaydedildi.


Birkan Sokullu'dan boşanıp Murat Boz'a koşmuştu!


2012'de oyuncu Birkan Sokullu ile hayatını birleştiren Aslı Enver, üç yıllık evliliğin ardından 2015'te boşanmıştı. 2016'da gösterime giren "Kardeşim Benim" adlı filmin setinde tanışan Aslı Enver ile şarkıcı Murat Boz aşka yelken açmıştı. Bir dargın bir barışık ilişkilerine 2019'da nokta koyan ikili magazinin gündemine oturmuştu. "Tamam mıyız?", "Kardeşim Benim" ve "Öteki Taraf" isimli filmlerde boy gösteren Aslı Enver; "Hayat Bilgisi", "Kavak Yelleri", "Suskunlar", "Kayıp", "Kış Güneşi" ve "İstanbullu Gelin" gibi dizilerde rol almıştı.