ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'da heyecan dorukta. Maraşlı İlhan öldü mü? Cemil Büyükdöğerli diziden ayrıldı mı? Maraşlı İlhan ölecek mi? Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz'in yer aldığı Maraşlı dizisinde her bölüm seyirci saldırmaya devam ediyor.

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'da heyecan dorukta. Maraşlı İlhan öldü mü? Cemil Büyükdöğerli diziden ayrıldı mı? Maraşlı İlhan ölecek mi?

Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz'in yer aldığı Maraşlı dizisinde her bölüm seyirci saldırmaya devam ediyor. Son bölüm de Mahur'un abisi İlhan kafasına silah dayadı! Maraşlı İlhan intihar etti? Peki 14. Bölüm de İlhan ölecek mi?

Maraşlı İlhan ölecek mi? Cemil Büyükdöğerli diziden ayrıldı mı? Maraşlı dizisi 13. Bölümü yine ekranlara kitledi. Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Maraşlı da İlhan öldü mü? İlhan ölecek mi? Cemil Büyükdöğerli diziden ayrılacak mı?

Maraşlı dizisinde en bahtsız karakterlerinden İlhan ilk bölümlerde seyirciye Mahir'i öldürmek isteyen aileden biri olabilrcek bir karakter olarak ekranlara gelmişti. Ancak dizi ilerledikçe İlhan'ın dizideki en saf karakterlerden biri olduğu ortaya çıktı.İlhan yakın dostu Ozan'ın kendisine ihanetlerini ardı ardına öğrendi. Önce Ozan'ın ihaneti ile şirketi Savaş'a kaptıran İlhan ardından da Ozan ile karsının ilişkisini öğrenmişti. Tüm bunların ardından İlhan birde Ozan'ı öldürerek katil olmuştu.

Başına gelenleri kaldıramayan İlhan intihar etti! Peki İlhan öldü mü? Maraşlı İlhan ölecek mi? Maraşlı 14. Bölümde neler olacak? Cemil Büyükdöğerli diziden ayrılacak mı?

Tüm bu soruların yanıtlarını gelecek bölümde öğreneceğiz!