32 günlük vadeli mevduat hesaplarında bankaların yarışı vatandaşların cebini doldurmasını sağlıyor. Yüksek hoş geldin faiz oranları ile yeni müşteri kazanma isteyen bankalar rekabetin dozunu bu kez resmen aştılar. Yüzde 20,5’e varan bitmeyen yüksek hoş geldin faiz oranları sayesinde vatandaşlar TL birikimlerini vadeli mevduat hesaplarında en iyi oranlar ile değerlendirebiliyor. Mevduat birikimlerine en yüksek faiz getirisini almak isteyenler ise bu bankaları tercih etmeye başladı.

Kur korumalı TL mevduat sisteminin de iyice yaygınlaşmasının ardından vatandaşların ilgisi mevduat hesaplarına çevrildi. Bankalar ise yüksek hoş geldin veya tanışma faizleri ile yeni müşteri kazanmak için yüksek oranlar sunmaya devam ediyor. Bitmeyen hoş geldin faizi ise standart faiz döneminde bile en yüksek mevduat getirisinin elde edilmesini sağlıyor. İşte banka banka 32 günlük mevduat faiz oranları ve bankaların verdikleri aylık nakit paralar...

VOV Hesap Bitmeyen Hoş Geldin Faizi 

Alternatif Bank VOV Hesap ile 32 günlük vadede en yüksek mevduat faizi kazancını elde etmek isteyenlere bitmeyen hoş geldin faizi avantajını sağlıyor. VOV Hesap ile %20,50’ye varan hoş geldin faizi ve 500 TL’ye varan nakit iade fırsatı ile bitmeyen hoş geldin faizinden yararlanma fırsatı sunuluyor. 90 günlük hoş geldin faizi dönemi sonunda, Alternatif Bank aracılığıyla kullanılacak her ürün için ek faiz kazanma şansı sunuluyor. Toplam 2 ürün ile hoş geldin faizinden tüm vatandaşların her zaman yararlanmaları sağlanıyor. Üstelik kolayca dijital kanallar üzerinden başvuru işlemlerinizi yaparak hesap açma adımlarını da tamamlayabilirsiniz. 

10.000 TL mevduat birikimi VOV Hesap ile bitmeyen hoş geldin faizi üzerinden değerlendirmek isteyenlere en iyi kazanç oranları sunuluyor. %20,5’e varan faiz oranları ile en yüksek mevduat getirisine sahip banka, 32 günlük vadede 10 bin TL birikim için 171 TL net kazanç sunuyor. 

Gözden kaçırmayın

Merak Edilen Açıklama Geldi! SADAT'ın Suikast Planı Dendi! Hedef Kimdi? Kılıçdaroğlu Neden Kimseye Haber Vermedi? Merak Edilen Açıklama Geldi! SADAT'ın Suikast Planı Dendi! Hedef Kimdi? Kılıçdaroğlu Neden Kimseye Haber Vermedi?

N Kolay Bono ile Herkese Her Gün Hoş Buldum Faizi!

Birikimleri üzerinden günlük kazanç elde ederek ihtiyacı kadarını kullanmak isteyenler, her zaman yüksek faiz oranlarından yararlanabiliyor. Aktif Bank’ın N Kolay hizmetleri arasında yer alan N Kolay Bono, günlük bankacılık işlemlerinde de masrafsız işlem kolaylığı sunmaktadır. Piyasalarda faiz oranları düşse bile vade sonuna kadar %20 faiz oranı ile koşulsuz şartsız birikimler değerlendirilmektedir. 
32 günlük vade ile sürekli yüksek getiri sunan N Kolay Bono ile 10.000 TL birikim için net kazanç 167 TL olarak hesaplanmıştır. 

500.000 TRY için 32 Gün Mevduat Kazançları