Televizyonda deprem! FOX TV ve Show TV ekranlarında yayınlanan sevilen dizilerden final kararı geldi! Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran dizi ve FOX TV ekranlarında reyting rekortmen dizisi final kararı aldı! Hayranları şoka girdi! İkiside reko

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Televizyonda deprem! FOX TV ve Show TV ekranlarında yayınlanan sevilen dizilerden final kararı geldi! Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran dizi ve FOX TV ekranlarında reyting rekortmen dizisi final kararı aldı! Hayranları şoka girdi!

İkiside rekor kırıyordu!

Yayınlandığı günler reyting rekorları kıran iki diziden final kararı geldi! Her hafta reyting rekorları kıran Show TV sevilen dizisi ve FOX TV sevilen dizisi final kararı aldı! Televizyon ekranında final kararı peş peşe geliyor!

Kuzey Yıldızı final yapıyor!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ersoy Güler'in oturduğu, başrollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Toygan Avanoğlu ve Merve Şen gibi isimlerin yer aldığı Kuzey Yıldızı dizisi final kararı aldı! Kuzey Yıldızı hayranları adeta şoka girdi!

2 bölüm sonra bitiyor!

Show TV fenomen dizisi Kuzey Yıldızı, cumartesi akşamları reyting rekorları kırıyordu. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci gibi yıldızları buluşturan dizi, 2 bölüm sonra final yaparak ekran macerasını tamamlıyor! Show TV Kuzey Yıldızı dizisi 60. bölüm de final yaparak ekran macerasını tamamlıyor!FOX TV'de şok! Baraj final yapıyor!

Televizyonda bir deprem de FOX TV'den geldi! FOX TV sevilen dizisi Baraj final yaparak ekran macerasını tamamlıyor! Televizyonda deprem niteliğinde gelen haber sonrası Baraj final tarihini FOX TV açıkladı!

Baraj son 6 bölüm!

Kadrosunda Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Gizem Karaca ve Burak Yörük gibi yıldız isimlerin yer aldığı Baraj dizisi final yapıyor! Baraj dizisi reyting gereği değil senaryo gereği final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. Türkan Şoray ile Tarık Akan'ın aynı adlı filminden yola çıkılarak çekilen Baraj 39. bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak!Televizyon ekranında peş peşe aynı gün iki final kararı sonrası bir çok dizi final tarihi açıklayacak gibi duruyor!