Final yapacağı için hayranları üzüntüde olan ekranların en kaliteli işlerinden biri olan Hekimoğlu'nda dizinin Zeynep'i Damla Colbay'ın dizinin Orhan'ı Okan Yalabık hakkında yazdığı eski tweetleri olay oldu. Tweetin ortaya çıkmasından sonra hayranlar "Am

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?
Final yapacağı için hayranları üzüntüde olan ekranların en kaliteli işlerinden biri olan Hekimoğlu'nda dizinin Zeynep'i Damla Colbay'ın dizinin Orhan'ı Okan Yalabık hakkında yazdığı eski tweetleri olay oldu. Tweetin ortaya çıkmasından sonra hayranlar "Aman Fahriye görmesin" diye yazdı.

Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım gibi isimlerin yer aldığı, ödüllü dizi House'dan oldukça başarılı bir şekilde uyarlanan Hekimoğlu dizisi acıtasyon ve klişe sever Türk izleyicisi tarafından reyting kurbanı oldu. Dizinin son 7 bölüm sonra final yapacağı açıklanmıştı.Hekimoğlu hayranları dizinin dijital platforma geçmesi için büyük baskı yapsa da henüz öyle bir durumun söz konusu olmadığı öğrenildi.

MEĞER ZEYNEP ORHAN'I...

Hekimoğlu dizisiyle yıldızı parlayan Damla Colbay'ın 2011 yılında henüz ünlü değilken attığı tweetler ortaya çıktı. Dizinin Zeynep'i Damla Colbay şimdilerde karşılıklı oynadığı Okan Yalabık için yazdığı tweetler olay oldu.

Damla Colbay 2011 yılında "Ünlü olursam Burak Özçivit ile mi evlensem yoksa yabancılara mı baksam. Gerçi benim sağım solum belli olmaz bakarsın Okan Yalabık'la evlenirim." yazdığı tweet gündeme bomba gibi düştü.

İşte Damla Colbay'ın o tweeti;