FOX' un sevilen dizisi Son Yaz'ın hayranlarına üzen haber duyuruldu. Sevilen dizi final yapıyor. Peki ne zaman final yapacak? İşte detaylar..

O3 Medya imzalı, yönetmeliğini Semih Bağcı’nın yaptığı, Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç'in senaryosunu birlikte kaleme aldığı Son Yaz dizisinden kötü haber geldi.

Başrollerini   Ali Atay, Alperen Duymaz, Birce Akalay ve Hafsanur Sancakturan’ın başrollerini paylaştığı Son Yaz dizisi final yapıyor. Reytinglerde yeni sezonda istenilen başarıya  ulaşamayan dizi için final kararı alındı. 

Son Yaz Final Kararına Tepki!

Son Yaz'ın final yapacağının açıklanması sosyal medyanın da gündemine oturdu. Dizinin hayranları yaptıkları paylaşımlarla final kararına tepki gösterdi.

Son Yaz Ne Zaman Final Yapacak?

Düşen reytingler sonrası final kararı alan dizinin final tarihi açıklandı. Son Yaz dizisi 26. bölümü ile 16 Ekim Cumartesi akşamı ekranlara veda edecek.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Son Yaz Konusu!

İdealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki “Son Yaz”dır biten.