Garanti BBVA'dan son dakika görülmemiş kampanya duyurusu! Başvuran herkes sıfır faizle anında 5000 TL ödeme alabilecek.

Garanti BBVA'dan son dakika görülmemiş kampanya duyurusu! Başvuran herkes sıfır faizle anında 5000 TL ödeme alabilecek. Şart yok kefil yok! Vatandaşlar Garanti BBVA'dan son dakika olarak duyurulan kampanyanın detaylarını merakla araştırmaya başladı. Sıfır faizle anında 5000 TL ödeme alabilirsiniz. Detaylar haberimizde sizlerle....

Garanti BBVA'dan flaş kampanya duyurusu geldi. Acil nakit ihtiyacı çeken ve yeni yıl öncesi nakit paraya ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 5000 TL sıfır faizle ödeme yapılacağı duyuruldu. Bu kampanya doğrultusunda Garanti Bankası müşterisi olup kredi kartı başvurusu yapan tüm vatandaşlar bu ödemeden yararlanabilecek. Kampanyanın detayları da netlik kazandı. 

Garanti BBVA tarafından duyurulan kampanya ile şubeye gitmeye gerek dahi olmaksızın yeni müşteri olan ve hali hazırda Garanti BBVA müşterisi olan vatandaşların kredi kartı başvurusu yaparak başvurularının onaylanması halinde 5.000 TL'ye kadar faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans seçeneğini kullanabilecekleri açıklandı. Üstelik 5000 TL taksitli avans seçeneği, faizsiz olarak 6 aya kadar taksit imkanıyla kullanılabilecek.

GARANTİ BBVA 5000 TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Son dakika olarak duyurulan kampanya 1 Aralık – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir. Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır. 

Kampanya kapsamında kredi kartı 1 – 31 Aralık tarihleri arasında açılan müşteriler 31 Ocak 2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 5.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.